Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Uruguaj - Bolívia

22.11.2023 00:30
pic

Futbalisti Uruguaju porazili v posledných dvoch kvalifikačných zápasoch o MS 2026 dvoch najväčších favoritov a zaváhanie s Bolíviou by bolo veľkým prekvapením.

Domáci sa zúčastnili MS 2022, ale postup zo skupiny do vyraďovacej časti im unikol. V tohtoročných štyroch prípravných dueloch nevyhrali iba v Japonsku (1:1) a uspeli aj v premiére novej kvalifikácie na MS 2026, keď doma porazili Čile (3:1). O tri dni však prišla hneď aj prvá porážka v Ekvádore (1:2) a len kúsok chýbalo, aby si to zopakovali v Kolumbii (2:2), kde ich zachránila penalta v nadstavenom čase. Senzáciu vyrobili vo 4. kole víťazstvom nad Brazíliou (2:0) a posledný štvrtok sa im to podarilo vonku dokonca s obhajcom svetového titulu Argentínou (2:0). Okrem Brazílie porazili doma ešte Čile (3:1) a do tretice by to malo byť niečo podobné. Musia sa pri tom zaobísť bez Vecina, Cavaniho aj Buena.

Hostia prehrali v roku 2022 všetky štyri kvalifikačné súboje na MS 2022 a následne na jeseň aj prípravné zápasy so Senegalom (0:2) aj Peru (0:1). Tento rok nie je o nič lepší s výnimkou nečakaného víťazstva v Saudskej Arábii (2:1). V generálke pred ďalšou kvalifikáciou o MS 2026 prehrali doma s Panamou (1:2) a v 1. kole sa im ušiel debakel v Brazílii (1:5). Nasledovali dve domáce porážky a bez bodu odchádzali aj z Paraguaju (0:1). Minulý týždeň však prerušili čiernu sériu domácim triumfom v súboji dvoch najslabších s Peru (2:0), ale vonku hrajú podstatne slabšie.

Vo vzájomných zápasoch vyhral favorit štyrikrát za sebou , ale v poslednom súboji prehral v Bolívii (0:3) rozdielom triedy. Doma so svojim súperom ešte nikdy nestratil ani bod. Stávkujúcim radíme vsadiť na počet gólov Uruguaju +2,5, prípadne že dá gól v oboch polčasoch. Skúsiť to môžete aj kombináciou v Betbuilderi.

Náš BETBUILDER tip:
 
- Počet gólov - viac ako 3,5 (zápas)
 - Rohové kopy tímu - Uruguaj menej ako 7,5 (zápas)
 - Dá gól - Valverde dá gól (zápas)

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.