Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Turecko - Taliansko

10.6.2021
pic

So sériou 27 zápasov bez prehry, bude Taliansko jedným z najväčších favoritov ME. V Ríme privíta nepríjemné Turecko, ktoré sa ho hodlá prvýkrát poraziť.

Taliani s Turkami vyhrali 4-krát, 3-krát remizovali, ale naposledy sa stretli v príprave pred 15 rokmi. „Squadra azzurra“ chýbala na MS 2018 po 60 rokoch a odvtedy sa snaží toto fiasko napraviť. Naposledy prehrala pred takmer tromi rokmi v rámci LN s Portugalskom. Odvtedy zaknihovala 5 remíz a 22 triumfov. Kritici hovoria, že ju v tomto období nepreverili top tímy, ale pravdou je, že Manciniho zverenci hrajú aktívny futbal, mnoho víťazstiev bolo viacgólovým rozdielom a v ostatných ôsmich neinkasovali. Bez straty bodu sa kvalifikovali na EURO, postúpili tiež na záverečný turnaj LN a v príprave sfúkli ambiciózne Česko (4:0). Navyše, Mancini má k dispozícii široký a vyrovnaný káder, ktorý je pre súperov ťažko čitateľný.

Aj Turci spravili v ostatnom období progres, z 13 zápasov prehrali len v Maďarsku, rozdielom triedy vyhrali v napredujúcom Nórsku (3:0) či s Holandskom (4:2). Životnú formu má 35-ročný kapitán Burak Yilmaz, čerstvý majster Ligue 1 s Lille, ktoré narušilo hegemóniu PSG. Do ofenzívy sú ďalší šikovní hráči ako Tufan, Yazici, Calhanoglu a v osobe Demirala a Söyüncüho majú tiež kvalitné stopérske duo.

Dnešní súperi nemajú problém so strieľaním gólov a majú na to aj potrebný hráčsky arzenál. Turecko bude obzvlášť v úvode šampionátu náročná prekážka, ale aj s pomocou "tifosi", ktorých bude na Stadio Olimpico 14 tisíc, by to predsa len mali zvládnuť 4-násobní majstri sveta. Zápas/oba tímy dajú gól 2/Ano

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.


🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky