Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Trnava – Košice

27.09.2023 20:30
pic

Na štadióne Antona Malatinského sa stretnú tímy, ktoré v deväťdesiatich rokoch viackrát bojovali o majstrovský titul. Aktuálne oba tímy sú v druhej polovici tabuľky. Trnava je siedma, Košice sú desiaty. Oba tímy delia dva body.

Zatiaľ čo Košice majú z predchádzajúcich ligových stretnutí na konte dve prehry, Trnava z nich vyťažila štyri body. Ďalšie by chcela pridať čo najskôr. Nedarí sa jej podľa predstáv. Nezvláda stretnutia, v ktorých by mali získať tri body. Ako napríklad v nedeľu proti Ružomberku. Spartak dopláca na veľký počet zápasov, no v stredu chce v každom prípade vyhrať, keďže v predchádzajúcich dvoch domácich dueloch získal iba bod.

Na košickej strane bude stredajší zápas zaujímavý pre Lukáša Greššáka, ktorého meno je neodmysliteľne späté so Spartakom Trnava. Okrem toho, že zaň odohral úctyhodných 102 zápasov, tak za zmienku stojí fakt, že ho ako kapitán priviedol v roku 2018 k pamätnému majstrovskému titulu. Na ten čakali červeno-čierni neuveriteľných 45 rokov.

Nováčikovi sa nedarí, prehral posledné dva zápasy. Navyše stratil na dlhšie obdobie Pačindu a Kružliaka. Ak by Košice nezabodovali, môže to znamenať ohrozenú pozíciu trénera Šoltisa. 

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.