Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Tottenham - West Ham

07.12.2023 21:15
pic

Londýnske derby na Tottenhame. Kohúti predviedli na pôde Man City odvážny a efektívny výkon. Po troch prehrách tak majú dôvod byť sebavedomejší. Proti West Hamu budú miernejším favoritom.

Tottenham začal sezónu na výbornú a dlho v tabuľke viedol. Po nečakane pozitívnom úvode do sezóny sa trikrát po sebe stal manažérom mesiaca Ange Postecoglou. V posledných týždňoch ich ale zasiahli početné zranenia a malo to viac než veľký vplyv na ich výkony a výsledky.

V posledných štyroch kolách získali jeden jediný bod. A ten prišiel nečakane na pôde Man City (3:3). Domáci síce mali viac gólových šancí, dvakrát opečiatkovali konštrukciu brány, no vzhľadom na dostupnú kvalitu oboch tímov, remíza je pre Tottenham v tomto prípade víťazstvo. Chýba im Maddison, Perisic, Bentancur, Solomon či van de Ven. Fantasticky ale hrá naďalej Son, ktorý bol hlavným strojcom nesmierne cennej remízy (1+1). Po štrnástich kolách majú na konte 27 bodov (skóre 28:20). Doma získali dvanásť bodov v šiestich zápasoch.

West Ham je po troch zápasoch bez prehry už len šesť bodov za svojich londýnskym rivalom. Na konte tak Kladivári majú 21 bodov (skóre 24:24). V poslednom kole hrali v londýnskom derby doma proti Palace (1:1). Výkon to bol ale z ich strany nemastný-neslaný. V útoku to v poslednej dobe nešliape, výnimkou je výborne hrajúci Mohammed Kudus, ktorý skóroval aj v tomto zápase. V novom drese má už na konte šesť gólov. Predtým porazili v dôležitých zápasoch Burnley (1:2) a Nottingham (3:2). V oboch prípadoch otáčali. Vyzdvihnúť treba výkony aj Tomáša Součeka, ktorý dal v tejto sezóne už štyri ligové góly a ak rátame aj jeho repre výkony, gólovo sa presadil v piatich zápasoch po sebe. Až proti Palace bola táto séria prerušená. Vonku získal West Ham desať bodov v siedmich zápasoch.

V posledných siedmich vzájomných súťažných zápasoch sa len 2x stalo, že by jeden z tímov ostal gólovo naprázdno. Tottenham zároveň vyhral posledné tri zápasy doma, v dvoch prípadoch inkasoval.

Náš tip: Výsledok zápasu a počet gólov v zápase: Tottenham/+ 2.5

Náš BETBUILDER tip:
 
- Výsledok - Tottenham
 - Každý z tímov dá gól - Áno
 - Rohové kopy tímu - Tottenham viac ako 5.5
 - Strelec gólu - Heung-Min Son

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.