Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Tappara – Lukko Rauma

06.02.2023 17:30
pic

V netradičný hrací deň si to vo fínskej hokejovej súťaži rozdajú dva najlepšie tímy. Tappara stráca na Lukko Rauma až 8 bodov, ale má aj tri zápasy k dobru.

Hokejisti z Tampere opäť postúpili do finále Ligy majstrov, ale po semifinále sa v lige poriadne natrápili. Z piatich duelov vyhrali iba dva a v Hämeenlinne (10.) 4:3 až po predĺžení. Zabrali však na vlastnom ľade a porazili Kuopio (5.) 4:1 aj Sp.Vaasan (13.) 4:3. O deň neskôr však nestačili opäť vonku s IFK Helsinki (8.) 1:4 a tým len pomohli lídrovi ku zvýšeniu náskoku. Teraz majú šancu na jeho skresanie, ale úloha to bude viac ako náročná.

Hostia vlani obhajovali titul a takmer sa ani do play-off nedostali. Tento ročník je opäť výborný a dlho kraľujú ligovej tabuľke. Ťažia najmä z domáceho prostredia, kde nemajú konkurenciu a pritom v poslednom kole víťazstvom nad TPS Turku (7.) 6:3 zastavili sériu troch prehier za sebou. Okrem nich však doma prehrali už iba trikrát. Vonku až takí úspešní nie sú a z posledných 6-ich výjazdov prehrali rovnú polovicu, pričom nebodovali práve s Tapparou (2.) 2:5 a Kärpät Oulu (6.) 2:3. Výbornú formu má brankár Zagidulin s viac ako 92%-ou úspešnosťou a priemerom 1,75 inkasovaného gólu na zápas.

Vo vzájomných zápasoch vyhrala Tappara obidva tohtoročné súboje a na svojom štadióne uspela už piatykrát za sebou. Stávkujúcim radíme vsadiť na Gól v čase 0:01-8:59, že nepadne.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky