Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Tappara – Lukko Rauma

24.11.2022 17:30
pic

Obhajcovia z Tappary v poslednom ligovom kole prehrali, ale udržali sa na 3. mieste a teraz sa pokúsia znížiť náskok lídra tabuľky, ktorý bude mať v nohách ťažký zápas.

Domáci si po nemastnom neslanom začiatku pripísali v 11-ich dueloch až 9 víťazných a dvakrát prehrali iba na ľadoch Jukuritu (11.) 1:2 aj TPS Turku (7.) 1:2p. V sobotu však utŕžili poriadny debakel opäť vonku s Ässät Pori (8.) 1:5, ale treba povedať, že hlavami už boli v odvete Ligy majstrov s Davosom (2:2). Remíza im zabezpečila postup do štvrťfinále a s úspechom sa im bude hrať ľahšie aj v lige. Svoje kvality predviedol brankár Heljanko a mal by chytať opäť.

Hokejisti Lukko Raumy ovládli predvlaňajšiu sezónu, keď boli suverénmi základnej časti a aj následného play-off. Vlani sa do vyraďovacej časti takmer nedostali a práve s Tapparou (1:4) vypadli vo štvrťfinále po jednoznačnom priebehu série. V tomto ročníku sú zatiaľ jasne na čele tabuľky, aj keď v posledných vystúpeniach si veľa radosti neužili. Po domácej prehre s Tapparou (3.) 1:2 nestačili na ľade IFK Helsinki (10.) 2:4, ale uspeli aspoň doma s TPS Turku (3:2p). Včera prehrali opäť na vlastnom štadióne s Oulu (6.) 1:2 a ich komfortný náskok sa razom scvrkol.

Vo vzájomných zápasoch to bolo vlani úplne vyrovnané, ale v play-off Tappara dominovala a vyhrala všetky tri domáce súboje. Navrch mala aj pred necelými tromi týždňami na ľade súpera, kde vyhrala 2:1. Stávkujúcim radíme vsadiť na počet gólov v 1. tretine -1,5, prípadne na domácich ako víťazov zápasu.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.