Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Stuttgart - Darmstadt 98

22.09.2023 20:30
pic

Piatkovým súbojom odštartuje 5. kolo nemeckej Bundesligy na štadióne Stuttgarte, kam zavíta nováčik z Darmstadtu a ten sotva zabráni súperovi prepracovať sa na čelo tabuľky.

Domáci si vlani predĺžili sezónu  najmä poriadne zdramatizovali dodatočnou barážou s druholigovým Hamburgom (3:0d, 3:1v) o zotrvanie medzi elitou. Tá ich však ako keby „nakopla“ a suverénne vyhrali štyri prípravné súboje. Zvládli aj 1. kolo Nemeckého pohára na trávniku Balingenu (4:0) a v prvých štyroch kolách získali 9 bodov. Prehrali iba v Leipzigu (1:5), kde po víťaznom 1. polčase absolútne nezvládli 2. dejstvo. Na svojom štadióne však predviedli parádne výkony a deklasovali Bochum (5:0) aj Freiburg (5:0). Pred týždňom vyhrali aj v Mainzi (3:1) a na vedúce duo strácajú jediný bod. To im ešte chýba Vagnomanm Kastanaras pre zranenia a Jeong pre reprezentačné povinnosti.

Hostia vlani kraľovali 2. Bundeslige, ale v závere sa im prestalo dariť. To im vydržalo aj v príprave a na úvod novej sezóny nečakane prehrali v 1. kole Nemeckého pohára na trávniku štvrtoligového Homburgu (0:3). V lige sa na úvod držali vo Frankfurte (0:1), ale nasledovali dva debakle s Un.Berlinom (1:4) aj v Leverkusene (1:5). Pred týždňom však privítali M´gladbach (3:3) a po rozprávkovom 1. polčase, keď viedli 3:0 sa museli uspokojiť aspoň s bodom. Majú množstvo zranených a navyše hrať nemôže naposledy vylúčený Maglica ani posila Pfeiffer, ktorý nemôže nastúpiť proti bývalému klubu.

Vo vzájomných zápasoch sa naposledy stretli pred dvomi rokmi v príprave a zrodila sa remíza 1:1. Pred tromi rokmi v 2. lige Stuttgart nevyhral ani jeden duel a doma dokonca prehral 1:3. Tentoraz to bude určite naopak a stávkujúcim radíme vsadiť na Výsledok zápasu a počet gólov Stuttgart/+2,5. Skúsiť to môžete aj kombináciou v Betbuilderi.

Náš BETBUILDER tip:
 
- Víťazný rozdiel - Stuttgart vyhrá o 2+ (zápas)
 - Počet gólov - viac ako 3,5 (zápas)
 - Dá gól - Guirassy prvý strelec (zápas)

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.