Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť
Zavrieť
Vážení klienti, od 1. 1. 2021 došlo k zmene pri overovaní akýchkoľvek platieb kartou cez internet zo strany bánk. V praxi to znamená zvýšenú autentifikáciu klienta platnú pre platby platobnou kartou v internetovom prostredí. V prípade, že máte z tohto dôvodu problém s dobíjaním vášho hráčskeho účtu, prosím kontaktujte vašu banku, ktorá by vám mala poskytnúť bližšie informácie. Ďakujeme za pochopenie.

Štart NHL

13.1.2021
pic

Piatimi zápasmi odštartuje skrátený 104.ročník zámorskej NHL, ktorý bude špecifický a sprevádzať ho bude mnoho zmien a prísnych opatrení.

Sezóna začne o tri mesiace neskôr, namiesto 82 zápasov v nej každý tím odohrá iba 56 duelov a tridsaťjeden tímov je preskupených do štyroch nových divízii. Práve iba v rámci svojich divízii odohrajú kluby svoje vzájomné zápasy. Zaujímavá bude hlavne čisto kanadská divízia, ktorá vznikla kvôli prípadným problémom s prechodom cez americko-kanadskú hranicu. S výnimkou San Jose by všetky kluby mali odštartovať sezónu na svojich štadiónoch. Zápasy sa budú hrať prevažne pred prázdnymi tribúnami, ale napríklad Florida môže zaplniť kapacitu štadióna na 25 percent. Treba sa pripraviť, že koronavírus určite narobí šarapatu a hneď v úvode musí svoje zápasy odkladať Dallas. Vo februári sa plánujú aj zápasy pod holým nebom, ale bez prítomnosti divákov v stredisku Stateline v Nevade.

Hráči dostanú v tejto sezóne oba 72 percent zo svojich platov, minimálny zárobok sa však zvýšil na 750 tisíc dolárov a platový strop zostal na úrovni 81,5 milióna. K favoritom bude opäť patriť obhajca trofeje Tampa Bay, kde pôsobí aj slovenský hokejista Erik Černák, ale v okruhu favoritov sú okrem ostatného finalistu z Dallasu aj Boston, Washington, Toronto, Vegas, Colorado či St.Louis. V NHL však často vystrelí aj mužstvo, s ktorým sa pred sezónou príliš nepočítalo a v aktuálnej situácii to môže platiť dvojnásobne.

Na súpiskách má isté miesto iba šestica slovenských hokejistov Jaroslav Halák (Boston), Zdeno Chára, Richard Pánik (obaja Washington), Andrej Sekera (Dallas), Erik Černák (Tampa Bay) a Tomáš Tatar (Montreal). Trojicu Jaroš, Marinčin, Jurčo umiestnili ich kluby na waiver listinu, z ktorej si ich však žiadny iný klub nevybral a ich budúcnosť je tak zatiaľ neistá. Najnovšie putovali na farmu Ružička s Húskom a k farmárskym tímom sa zrejme pridajú aj Daňo a neskôr ja Pospíšil, ktorý kvôli koronavírusu nestihol kemp Calgary. Šance na NHL ešte živia Lantoši so Studeničom a v sezóne by sa v prvom tíme Washingtonu mohol objaviť aj Feherváry.

Zloženie divízií:

Severná divízia: Calgary, Edmonton, Montreal, Ottawa, Toronto, Vancouver, Winnipeg

Západná divízia: Anaheim, Arizona, Colorado, Los Angeles, Minnesota, San Jose, St. Louis, Vegas

Centrálna divízia: Carolina, Chicago, Columbus, Dallas, Detroit, Florida, Nashville, Tampa Bay

Východná divízia: Boston, Buffalo, New Jersey, New York Islanders, New York Rangers, Philadelphia, Pittsburgh, Washington

Zvoľte si typy stávok.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky