Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Sporting - Santa Clara

26.01.2022 20:45
pic

Sporting v snahe obhájiť víťazstvo v Ligovom pohári narazí v semifinále doma na Santa Claru, ktorá ho nie tak dávno dokázala zdolať v lige, čím mu ukončila tohtosezónnu neporaziteľnosť na domácej scéne.

Rok 2022 nezačal pre Sporting najlepšie, keď najprv prehral spomínaný ligový duel so Santa Clarou 2:3 a v ostatnom kole nestačil doma na Bragu (1:2), čím nečakane nabral na lídra tabuľky z Porta stratu šiestich bodov. V Ligovom pohári sa Sporting pokúša o štvrtý triumf za posledných päť rokov, ale ako sa zdá, tak začína byť toho na neho priveľa. Doma prišiel o sériu desiatich výhier v rade a tak sa potrebuje dať dokopy, nakoľko v priebehu februára ho čaká náročný program, keď okrem kľúčového ligového zápasu s Portom, nastúpi aj v Lige majstrov proti Man.City. Aj napriek tomu neočakávam v tak neskorej fáze Ligového pohára šetrenie síl. Dobrou správou je, že po dlhšej absencii sa vrátil útočník Cabral.

Hostia sa v poslednom období chytili a prežívajú azda najlepšiu časť sezóny. Od polovice decembra totiž v lige zaznamenali tri výhry, jednu remízu a len jedinú porážku. V tabuľke si tak polepšili a dokonca naposledy preťali aj nepriaznivú sériu piatich zápasov vonku bez výhru, keď dokázali naplno bodovať na ihrisku Moreirense. Zo skupiny Ligového pohára dokázali postúpiť na úkor Porta, ktoré zdolali doma 3:1, čím potvrdili, že favoritov vedia prekvapiť. Proti Sportingu bude hosťom chýbať útočník Crysan, ktorý sa zranil v poslednom ligovom zápase, mimo hry aj naďalej zostáva Costinha a zrejme aj Allano so Sagnom.

Santa Clara nedávnou výhrou preťala sériu Sportingu, ktorý dovtedy vyhral deväť vzájomných duelov v rade, ale na jeho ihrisku očakávam piatu prehru hostí po sebe. Sporting doma vyhrá a strelí minimálne dva góly. Ani pre tento zápas nechýba ponuka betbuilderu, kde si môžete vyskladať vlastné kombinácie stávok.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky