Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Sporting - Gil Vicente

04.12.2023 21:15
pic

Sporting sa po zakopnutí Benficy môže po pondelkovej dohrávke 12. kola Ligy Portugal dostať späť do čela ligového pelotónu a očakáva sa, že sa mu to aj podarí.

Práve Benfica sa pred reprezentačnou prestávkou postarala o odsunutie Sportingu z vedúcej pozície a zároveň o prvú ligovú prehru svojho mestského rivala v tejto sezóne. Jej víkendové zakopnutie na ihrisku Moreirense (0:0) však zahralo Sportingu do kariet a ten sa pokúsi jednobodové manko zmazať a vrátiť sa na vedúcu pozíciu. Doma v tejto sezóne vyhral všetkých šesť ligových duelov a celkovo nebodoval len v jednom z desiatich zápasov na svojom štadióne, keď v rámci Európskej ligy prehral doma s Atalantou. Práve na ihrisku tímu z Bergama uhral vo štvrtok remízu 1:1 a po zaváhaní Sturmu tak mohol oslavovať postup zo skupiny. Po kartovom treste sa do zostavy domáceho tímu môže vrátiť Inacio, naopak mimo zostáva Fresneda a otázny je štart Bragancu.

Hostia nevyhrali štyrikrát v rade a na ligovú výhru tak čakajú už viac ako dva mesiace. V tomto období dokázali vyhrať len dvakrát v pohári a skrz zisku chudobných dvoch bodov v štyroch ligových duelov sa nebezpečne priblížili pásmu zostupu. Problémom sú hlavne výkony vonku, kde Gil Vicente prehralo všetkých päť ligových zápasov a trápi sa hlavne v koncovke, keď na ihriskách súperov dalo len päť gólov. Okrem toho hostia prehrali na Estádio José Alvalade už jedenásť ligových duelov v rade a ich bodový zápis sa neočakáva ani tentokrát. Očakáva sa však, že nastúpiť nebudú môcť Alipour a Kristjuk.

Sporting síce hrá doma výborne, ale čo sa skóre týka, tak súperov v lige deklasuje len výnimočne. Gil Vicente zase vonku výrazné nakladačky nedostáva a ani v jednom zápase na ihriskách súperov neprehralo o viac ako dva góly. Aj preto by som skúsil handicap +2,5 gólu v prospech hostí.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.