Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Spann R. – Cutelaba I.

15.05.2022 04:30
pic

Hlavný predzápas turnaja UFC Fight Night zaobstarajú dve poloťažké váhy z TOP 20!

Ryan Spann (19-7) je 30-ročný americký "Superman", ktorý v roku 2018 úspešne nakukol do UFC cez projekt DWCS. Jeho úspešnú spanilú jazdu zastavil až dva roky na to Johnny Walker, ktorý ho po piatich víťazstvách v rade ukončil už v prvom kole. Následne sa mu podarilo zvíťaziť nad Cirkunovom, ale opäť na to prehral hneď v prvom kole na škrtenie s Anthonym Smithom. Dá sa povedať, že jeho posledné zápasy sú ako na hojdačke a my sme zvedaví, čo predvedie tentokrát a v akej forme ho uvidíme. Ryan ukončil až 11 súperov pomocou submisie, ale zaznamenal aj päť K.O. ukončení a 3-krát sa mu podarilo zvíťaziť na body. Ak prehráva, tak zväčša pred časovým limitom.

Ion Cutelaba (16-6-1), prezývaný "The Hulk", sa narodil v Moldavsku, ktoré aj reprezentuje. Vo veku 28 rokov bude toto už jeho 12. zápas v UFC! Jeho aktuálne skóre je 5-5-1. Ak nahliadneme do roku 2020, tak v ňom 2-krát neuspel proti Ankalaevovi. V minulom roku si pripísal prvú remízu vo svojej kariére s Jacobym a o 4 mesiace na to bol v klietke opäť – Clarka porazil na body. So Spannom mal bojovať už vo februári, no k ich vzájomnému stretu dôjde až teraz. Cutelaba je jasným ukončovateľom (12 K.O. ukončení) a stále sa divákom snaží dopriať násilie, či už v zápasoch, ale aj na staredownoch, na ktorých sa cíti ako doma.

Aj napriek rebríčkovému postaveniu oboch aktérov je výrazným favoritom Cutelaba. My to tu však až tak jasne nevidíme a odporúčame stávku, že zápas bude trvať viac ako 1.5 kola. Pre odvážnejších – zápas skončí na body s krásnym kurzom.

Analýzu pre vás vypracoval tím MMA v hrsti.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky