Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Slovensko – Nórsko

02.12.2022 02:00
pic

Slovenská CS:GO reprezentácia opäť započne svoju púť na majstrovstvách sveta. Po neúspešnej európskej kvalifikácii, ktorá sa konala v Rumunsku ešte v júli tohto roka, dostalo Slovensko a jeho hráčska reprezentácia šancu kvalifikovať sa na samotné majstrovstvá sveta.

Práve kvalifikačný cyklus už v samotnom mieste konania na ostrove Bali sa začne 2. decembra. Našu krajinu bude oproti letnej zostave zastupovať o čosi lepší káder. Tréner Michal "KETUBOR" Csontoš zvolil snáď to najlepšie, čo zo slovenských hráčov mohol – okrem našej hviezdy Frozena – a blížiaci sa koniec sezóny znamenal, že aj tímy pustili svojich hráčov práve na tento turnaj.

Z českého tímu Sampi, ktorého majiteľom je futbalista Jakub Jankto, sa vo farbách Slovenska predstaví až trojica – Lukáš "sAvana1" Lintner, Michal "T4gg3D" Vrzal a najdrahší hráč histórie česko-slovenského Counter-Strike, Matúš "matys" Šimko. Týchto mladíkov doplní skúsený Erik "The eLiVe" Sith a jeho spoluhráč z ENTERPRISE, Tomáš "system" Zemko.

V úvodnom vystúpení čaká našich chlapcov duel proti Nórsku, budú ho hrať v noci na piatok o 2.00 hod. nášho času. Aj v Bali bude pomerne ranná hodina, 9.00 hod. nie je ideálny štart zápasu pre hráčov, ktorí sú menej skúsení v hraní mimo domáceho prostredia a, žiaľ, túto kartu ťahá práve naša reprezentácia v zápase proti skúseným Nórom. Preto aspoň na papieri vyzerajú reprezentanti severského štátu ako favoriti. Ide ale o zápas iba na jednu mapu, tzv. best-of-one. V takomto kratšom zápase oproti štandardu (best-of-three) je väčšia možnosť na prekvapenia a to sa rozhodne budú naši chlapci snažiť. Bude preto rozhodovať, na akej mape si tieto tímy zmerajú sily. Nórska dvojka z tímu SKADE X napríklad nemá rada mapu Inferno, na ktorej "matys" spoločne s "T4gg3D" excelujú. V obľube ale majú aj Mirage či Overpass, kde je zase zdatný kapitán slovenskej repre "The eLiVe".

Zápas to bude tesný, no nórska reprezentácia by si mala pripísať úvodný zápas skupiny A na svoju stranu.

Zvoľte si typy stávok.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky