Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Slovan - Trenčín

25.11.2022 18:00
pic

Slovan sa po reprezentačnej prestávke chytil a vo víťaznom ťažení bude chcieť pokračovať aj proti Dukle Trenčín.

Prestávka zrejme tímu z Bratislavy padla vhod, keď po nej najprv doma zdolal 5:2 Prešov a následne ukončil domácu neporaziteľnosť Zvolena, ktorý na jeho ľade zdolal v prestrelke 7:4. Darí sa mu navyše aj proti jeho najbližšiemu súperovi, ktorého zdolal sedemkrát v rade a v tejto sezóne si s nim doma poradil v pomere 4:1. Slovan stále drží aj najmenej inkasovaných gólov, čomu výrazne dopomáhajú aj výborné čísla v oslabeniach. Premiérové body v „belasom“ drese si konečne pripísal aj Gennaro, ktorému to trvalo šesť zápasov a prvého gólu v prvom tíme sa dočkal aj Petriska. Doma Slovan prehral zatiaľ jediný z ôsmich duelov a aj to až po predĺžení s Košicami. Zranenia aktuálne trápia Töröka, Ziga, Lukošíka a Šoteka, pričom v posledných dueloch nenastúpil stále ani Ackered.

Trenčín sa oproti úvodu sezónx zlepšil a zatiaľ to vyzerá, že ide herne hore. Dukla sa tak zrejme vyhrabala z najhoršieho a poskočila v tabuľke na ôsme miesto. Po poslednej prehre 2:3 po predĺžení v Michalovciach ju však od posledného Prešova delia iba dva body. Hostia však všetky doterajšie zápasy pre rekonštrukciu štadióna odohrali vonku a tak sa dá očakávať, že v druhej polovici sezóny by mohli v domácich zápasoch nazbierať podstatne viac bodov. Domáce zápasy v priebehu januára však ešte Dukla pravdepodobne odohrá v Dubnici. Trénera Dömeho okrem zlepšenej hry môže tešiť aj fungujúca presilovka, na ktorú si bude musieť dať pozor aj Slovan.

V prvom vzájomnom zápase tejto sezóny Dukla dlho držala tesný výsledok, ale napokon z toho bola porážka 1:4. Slovan doma body púšťa len výnimočne a Trenčín by aj tentokrát mal odchádzať na prázdno. Slovan vyhrá a padne viac ako 4,5 gólu.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky