Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Slovan Bratislava - KI Klaksvík

21.09.2023 21:00
pic

Slovan štartuje svoju tretiu účasť v skupinovej fáze Konferenčnej ligy doma proti senzácii z Klaksvíku, ktorý sa stal prvým klubom z Faerských ostrovov v skupinovej fáze niektorého z európskych pohárov.

Slovan to mal síce rozbehnuté na lepšiu súťaž, ale ani účinkovanie v Konferenčnej lige nie je na zahodenie, obzvlášť po tom, čo vedenie po Strelcovi nepriviedlo už žiadnu posilu. Situácia v klube zdá sa aktuálne nie je úplne ideálna a niečo začínajú cítiť aj priaznivci. Ostatná ligová porážka 1:3 v Dunajskej Strede a predčasný odchod fanúšikov zo sektoru hostí pred prvým duelov Konferenčnej ligy na pohode určite nepridali. Zdá sa, že by sa to mohlo odraziť aj na domácej návšteve proti Klaksvíku, keď sa očakáva maximálne 14 000 divákov. Dobrou správou je zdravotný stav tímu, keď tréner Weiss by mal mať k dispozícii kompletný káder na čele so svojim synom, ktorý však s tímom po zranení trénoval iba štyri dni a tak to zrejme na celý duel nebude. Každopádne v predkolách Slovan doma prehral iba s Haifou a proti Klaksvíku by mal opäť siahať na body.

Klaksvík sa postaral o senzáciu hneď v 1. predkole Ligy majstrov, keď vyradil vysoko favorizovaný Ferencváros a následne zaskočil aj Häcken. Hostia navyše neboli ďaleko ani od vyradenia Molde, ktoré však napokon v domácej odvete vydrelo postup a Klaksvik následne neuspel ani v súboji o Európsku ligu, kde tesne nestačil na Sheriff. Odohral však viac ako vyrovnané partie so všetkými protivníkmi a prechádzka ružovou záhradou to nebude ani pre Slovan. V domácej súťaži majú hostia našliapnuté k tretiemu titulu v rade, ale oveľa viac sa zraky jeho fanúšikov z tohto päťtisícového mesta upriamujú na počínanie ich klubu v pohárovej Európe.

„Belasí“ sa v tomto súboji musia zomknúť a výhra nad Klaksvíkom by tímu určite pomohla aj do ďalších súbojov. V stredu Lille nezaváhalo doma s Ľubľanou (2:0) a tri body sa očakávajú aj od Slovana. Výsledky hostí však určite neboli náhodné a dá sa predpokladať, že tento duel bude napínavý až do samého konca. Slovan v predkolách neudržal doma ani v jednom prípade čisté konto a aj tentokrát by sa gólovo mohli presadiť obe mužstvá.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.