Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Sheriff Tiraspol - AS Roma

21.09.2023 18:45
pic

Futbalisti Sheriffu Tiraspol si po roku zopakujú skupinovú fázu Európskej ligy a hneď na úvod privítajú viac ako silného súpera v podobe finalistu poslednej sezóny AS Roma.

Domáci nemajú v moldavskej ligovej súťaži žiadnu konkurenciu a 8-krát za sebou oslavovali titul. Tak ako vlani ani tentoraz neuspeli v kvalifikácii Ligy majstrov a zostala im „iba“ Európska liga. V nej sa im príliš nedarilo a porazili iba Omoniu Nicosiu. Tento rok sa v kvalifikácii presadili cez BATE Borisov (5:1d, 2:2v) a horko ťažko s Klaksvikom (1:1v 2:1d). V generálke si cez víkend schuti zastrieľali s Floresti (5:1), keď už v polčase bolo 4:0, ale tentoraz to bude úplne iný zápas.

Rimania sa predvlani stali prvými víťazmi Konferenčnej ligy a v ďalšej sezóne sa im to takmer podarilo aj v Európskej lige, v ktorej prehrali až finálový duel so Sevillou (1:1p) po penaltovom rozstrele. Tentoraz nemuseli hrať žiadnu kvalifikáciu, ale do sezóny vstúpili priam katastrofálne. Najskôr ledva remizovali doma so Salernitanou (2:2) a nasledovali prehry vo Verone (1:2) aj doma s AC Milan (1:2). Vhod im však prišla reprezentačná prestávka, po ktorej deklasovali Empoli (7:0). To sa už dostali do základnej zostavy Dybala aj Lukaku a strelili hneď po dva góly. Menšie problémy majú Smalling s Auoarom a ich štart je neistý rovnako ako kapitána Pellegriniho.

Vo vzájomných zápasoch sa ešte nestretli a hostia si prídu pre tri body. Stávkujúcim radíme vsadiť na 1. gól minútu 1-27, prípadne si nájdite obľúbenú kombináciu v Betbuilderi.

Náš BETBUILDER tip:
 
- Výsledok - AS Roma vyhrá (zápas)
 - Počet gólov - viac ako 2,5 (zápas)
 - Dá gól - Lukaku prvý strelec (zápas)

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.