Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Sereď - Nitra

22.2.2021
pic

V dohrávanom zápase 19. kola privíta znovuzrodená Sereď trápiacu sa Nitru. Uvažovalo sa, že hrať sa bude na umelej tráve v Trenčíne, no nakoniec sa duel uskutoční na rozbitom zlatomoraveckom ihrisku. 

Zlý vstup Serede vyvrcholil odchodom trénera Šturmu, ktorého nahradil Ján Blaháč. Ten sa na lavičke červeno – bielych uviedol výborne, keď doviedol svoj tím k dôležitému víťazstvu v Michalovciach. Znamená to, že keď Sereď zvládne dohrávaný duel proti Nitre, tak sa dostane na šiestu priečku. Mužstvo sa posilnilo o Mosesa zo Senice, ktorý sa už predstavil v Michalovciach. Strelecky sa chytil Miloš Lačný, dirigentskú úlohu si prebral Andrej Fábry. Káder domácich je zdravotne v poriadku.

Nitra má veľký problém, prehral oba jarné zápasy. Síce teoreticky sa môže ešte dostať do prvej šestky, no tréner Lérant už vyhlásil, že cieľom tímu je záchrana vo Fortuna lige. Spomínaný kouč bude mať dvojnásobnú motiváciu, keďže povedie svoj tím proti klubu, kde predtým pôsobil. Nitra má širokú maródku, v Zlatých Moravciach nenastúpia Mészáros, Käuper, Pagliuca, Hambálek a Chobot.

Zaujímavosť: arbitrom zápasu bude Gemzický, ktorý rozhodoval aj v sobotu v Zlatých Moravciach. Pred troma dňami vyhral domáci tím. Bude to tak aj v utorok?

Tip: 1

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky