Senica – Sereď
Analýzy
24.3.2026
- Din.Minsk - Din.Moskva 1.z.
- Michalovce - Nitra 3.z.
- Liptovský Mikuláš - Slovan Bratislava 3.z.
- Arsenal WFC - Chelsea FC
25.3.2026
Súboj dvanástej Senice so siedmou Sereďou by mal maž jasného favorita v tíme hostí. Iba štvorbodový rozdiel medzi oboma tímami toto tvrdenie vyvracia.
Tomáš Malec asi minulý týždeň nespal dobre. V Žiari za stavu 0:0 sa dostal do tisícpercentnej šance, ale prestrelil. Nakoniec jeho mužstvo prehralo 0:3. ,,Chcem to odčiniť teraz. Chceme a potrebujeme vyhrať,“ nechal sa počuť vysoký útočník. Senica je doma najslabšia. V jedenástich dueloch na vlastnom štadióne dala iba dvanásť gólov, vyhrala iba raz. A to bolo ešte v polovici augusta.
V Seredi sa vydarila trénerská výmena, Gergely Geri v prvom zápase na lavičke SKF doviedol tím k víťazstvu nad Ružomberkom. Na začiatku jarnej časti to bolo takto aj s Jánom Blaháčom. Sereď vyhrala v Michalovciach, no potom nasledovala séria neúspešných výsledkov. Za hostí nenastúpi vykartičkovaný Morong, na základe dohody klubov sa na ihrisku neobjaví ani Moses.
V oboch tohtoročných vzájomných dueloch padlo štyri góly. Mohli by aj teraz.