Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Salzburg - Din.Zagreb

05.10.2022 18:45
pic

Veľmi dôležitý súboj s ohľadom na pohárovú jar sa odohrá v Salzburgu, kde domáci RB privítajú Dinamo Záhreb.

Oba kluby zatiaľ vo svojej skupine Ligy majstrov mútia vodu. Dinamo totiž hneď na úvod porazilo doma 1:0 Chelsea a Salzburg uhral remízy 1:1 s AC Miláno aj Chelsea. Domáci v tejto sezóne prehrali jediný zápas a to ešte v 2. kole Bundesligy so Sturmom Graz, ale odvtedy ťahajú sériu jedenástich zápasov bez porážky. V lige v posledných dvoch zápasoch remizovali a dovolili tak druhému Sturmu priblížiť sa na rozdiel dvoch bodov. Domácich pred reprezentačnou prestávkou trápila početná maródka a aj proti Dinamu zrejme bude chýbať dôležitý útočník Fernando a okrem neho možno nebudú k dispozícii aj Kameri, Diambou či Tijani.

Dinamo má v tejto sezóne len dve prehry, keď jednu zaknihovalo ešte v play-off Ligy majstrov na ihrisku B.Glimt a druhú v skupine na pôde AC Miláno 1:3. Inak sa hosťom v úvode sezóny darí nad očakávania a to hlavne v koncovke, ale zatiaľ iba v štyroch dueloch udržali čisté konto. V domácej súťaži má Dinamo hneď v úvode sezóny luxusný náskok a tréner Čačič tak môže byť viac ako spokojný. Práve súboje so Salzburgom budú pre chorvátskeho majstra kľúčové, nakoľko „Purgeri“ by radi hrali v pohárovej Európe aj na jar. Hosťom by mali chýbať Menalo a Boško Šutalo, ale počas reprezentačnej prestávky sa stihli doliečiť Ristovski s Ademim. Dinamo sa na tento súboj naladilo ligovou výhrou 4:1 nad Slavenom Belupo a hrýzť bude aj na rakúskej pôde.

Salzburg je síce doma favoritom, ale Dinamo nebude bez šance. Pri aktuálnom rozpoložení oboch tímov to vidím na aspoň jeden gól na oboch stranách.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.