Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Ružomberok – Slovan

27.09.2023 18:00
pic

V dohrávke 5. kola najvyššej súťaže ôsmy Ružomberok privíta šiesty Slovan. Na papieri sú favoriti hostia, no vzájomné zápasy pod Čebraťom sú vyrovnané.

V posledných štyroch ligových dueloch je bilancia 1-2-1, no v minulej sezóne oba vzájomné zápasy skončili víťazstvom Slovana.

Ružomberok v prestupovom období stratil viaceré opory, no vyzerá to tak, že tím sa dal dokopy. Neprehral v posledných piatich súťažných dueloch, v aktuálnej sezóne doma dvakrát vyhral a raz remizoval. Bodoval proti DAC a aj proti Trnave a bol by rád aspoň za remízu proti Slovanu. Pre zranenie nenastúpi Kotula.

Cieľom belasých je Naším cieľom však bude nadviazať na dve domáce víťazstvá s Klaksvíkom a Žilinou. Ako poznamenal asistent trénera Kitka, dôležité bude, aby dali prvý gól. Ak by sa to stalo opačne, pre hostí by nastal veľký problém. Ruža má totiž výborne prepracovanú defenzívu.

Na Slovan čaká ťažký program. V nedeľu hral so Žilinou, v stredu cestuje do Ružomberka a v nedeľu pôjde do Zlatých Moraviec. Je isté,. Že v zostave opäť nastane rotácia. Zdravotne je káder v poriadku.

Je zaujímavé, že iba len trikrát v rámci posledných desiatich meraní síl padol v zápase viac než jeden gól.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.