Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Ružomberok – Michalovce

30.09.2023 18:00
pic

Súboj pod Čebraťom bude mať špeciálny náboj. Ôsmy Ružomberok privíta posledné Michalovce, ktoré majú v osobe trénera Petra Struhára, bývalého kouča Ruže, nového šéfa lavičky.

Ružomberok cez týždeň nezvládol dohrávaný duel proti Slovanu (1:2). Po stretnutí mali domáci ťažké srdce na hlavného rozhodcu Očenáša, ktorý ich viackrát poškodil.

Ružomberok potrebuje zabrať, keďže momentálne stráca už päť bodov na šieste miesto. Problémom domácich je strieľanie gólov. Iba v jednom stretnutí zaznamenali viac ako jeden gól.

V sezóne 2022/2023 sa tímy stretli celkovo štyrikrát, pričom dva razy vyhral Ružomberok (1:0, 2:0) a dva razy si body podelili (1:1, 2:2). Ruža v posledných šiestich dueloch proti Zemplínu neprehrala.

Novým trénerom futbalistov MFK Zemplín Michalovce sa stal Peter Struhár. Vo funkcii nahradil Mareka Petruša, ktorý sa s vedením klubu v utorok dohodol na ukončení spolupráce. Michalovciam patrí v našej lige posledné 12. miesto, keď získali jediný bod, pričom v šiestich stretnutiach za sebou prehrali. Podľa neho možno za to môže aj fakt, že kabínou prešiel koronavírus, možno aj to, že posily prišli neskoro. Teraz už vyzerá mužstvo v zápasoch dobre, no chýbajú góly a body.

Kouč Struhár je si toho vedomý, že každému tímu sa pod Čebraťom hrá zle. Na druhej strane vie, ako na Ružu…

Náš BETBUILDER tip:
 
- Každý z tímov dá gól - áno (zápas)
 - Udalosť tímu - Michalovce 1.gól (zápas)