Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Rio Ave - Sporting

06.02.2023 22:15
pic

Sporting naposledy poriadne vymastil Bragu a teraz potrebuje na výborné domáce výkony nadviazať aj vonku.

Rio Ave by mohlo byť na túto príležitosť vhodným súperom, keď domáci v lige nevyhrali už päť zápasov v rade a ak v nastolenom trende budú pokračovať aj naďalej, tak sa pokojný stret tabuľky môže zmeniť na boj o záchranu. V ostatných piatich kolách totiž domáci získali len tri body a horšie na tom sú iba dve mužstvá z celej ligy. Doma však Rio Ave nehrá zle, o čom sa v úvode sezóny presvedčilo aj Porto, ktoré na Estádio do Rio Ave prehralo 1:3. Sporting tu však vyhral v rámci Ligového pohára 2:0 a v lige sa tešil z víťazstva nad týmto súperom, ale na svojom ihrisku dokonca 3:0. Domáci veľa zmien počas prestupového obdobia nespravili a tak budú musieť fungovať s tým, čo majú k dispozícii. Aktuálne je mimo hry suspendovaný Aderllan Santos a zranenia nepustia do zápasu Floresa a Jocu.

Sporting dal na prehru vo finále Ligového pohára s Portom (0:2) rýchlo zabudnúť, keď v lige rozprášil v tom čase druhú Bragu 5:0, čo sa mu podarilo už po druhýkrát v sezóne. Leoes však na podobné výsledky doma, potrebujú nadviazať aj vonku, kde sa im nedarí úplne podľa predstáv. Naposledy, keď nastúpili vonku, tak dokázali obrať o body v derby vedúcu Benficu (2:2) a ich zlepšené výkony by sa mohli začať premietať aj v zápasoch na ihriskách súperov. Zranený je už iba Braganca, keď doliečiť sa stihol Neto a po kartovom treste už bude môcť nastúpiť aj Palinha. Mužstvo síce opustil Porro, ale vedenie dotiahlo hosťovanie Bellerina a na poslednú chvíľu aj príchod Diomandeho, ktorý prišiel z Midtjyllandu, čo je súper Sportingu v 16-finále Európskej ligy.

Sporting svojho najbližšieho súpera zdolal trikrát po sebe na nulu a pred súbojom s Portom by sa potreboval udržať na víťaznej vlne. Hostia vyhrajú a strelia aspoň dva góly.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky