Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

PSV Eindhoven - G.A.Eagles

27.09.2023 18:45
pic

Eindhoven spoločne s Alkmaarom nestratil ešte ani bod a v dohrávke 3. kola proti G.A.Eagles sa PSV pokúsi opäť získať všetky body.

Angažovanie trénera Bosza sa ukazuje ako brilantný ťah, keď PSV zatiaľ zápasmi Eredivisie prechádza ako nôž maslom, keď vyhral všetkých päť duelov a to s celkovým skóre 17:1. Cez víkend sa Eindhoven oklepal z vysokej porážky 0:4 v Ligy majstrov na Emirates Stadium s Arsenalom, keď vyhral rovnakým skóre na ihrisku nováčika z Almere. Bola to už jeho tretia ligová výhra 4:0 v rade a domáci sa hotujú aj na svojho ďalšieho súpera, ktorý však v úvode novej sezóny pôsobí veľmi sympatickým dojmom.

Eagles už v minulej sezóne siahali na prvú osmičku, ale napokon to nedotiahli. Na úvod nového ročníka navyše prehrali na ihrisku osekaného Alkmaaru 1:5, čo s mužstvom určite zatriaslo. V ďalších štyroch zápasoch však hostia nenašli premožiteľa (3-1-0), keď body stratili iba po remíze 2:2 na ihrisku Zwolle. Pravdou však je, že zvyšné tri výhry prišli na domácom ihrisku a s tímami, ktoré zďaleka nedosahujú úrovne PSV. G.A.Eagles navyše vonku ťahajú sériu šiestich zápasov bez víťazstva, ktorá sa ťahá ešte od minulej sezóny.

Domácim by v tomto súboji mala chýbať dlhodobo zranená trojica Mauro Junior, Obispo a Oppegard, zatiaľ čo hostia nemajú k dispozícii iba útočníka Stokkersa. PSV vyhral so svojim najbližším súperom ostatných štrnásť vzájomných zápasov a v súčasnej forme by mal túto sériu natiahnuť.

Náš BETBUILDER tip:
 - Víťazný rozdiel - PSV vyhrá o 2+ (zápas)
 - Počet gólov - viac ako 2,5 (zápas)