Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Portugalsko – Slovensko

23.06.2022 21:00
pic

Slovenskí basketbalisti si pred poslednými dvomi kvalifikačnými súbojmi o postup na MS 2023 zahrajú na turnaji v Portugalsku dva ťažké zápasy.

Domáci nezažívajú práve najúspešnejšie obdobie. Ešte pre dvomi neuspeli v kvalifikácii na tohtoročné ME , ale rovnako to s nimi vyzerá aj v ďalšej kvalifikácii na budúcoročné MS. V 1. kole síce dokázali vybojovať postup na úkor outsidera z Luxemburska, ale jediná prehry doma so Švédskom (60:79) ich musela riadne bolieť. V ďalšej fáze už v štyroch dueloch neuhrali ani bod a v posledných dvoch súbojoch v Maďarsku či doma s Č.Horou by sa musel stať zázrak. Pred zrakmi vlastných divákov prehrali s Maďarskom (75:81) aj naposledy s Francúzskom (56:69) a budú ich chcieť potešiť aspoň na tomto turnaji.

Slováci sú na tom v kvalifikácii takmer rovnako ako ich súper. V štyroch doterajších zápasoch ani raz nevyhrali. Postupne prehrali doma s Belgickom (57:83), vonku s Lotyšskom (63:75) a dvakrát so Srbskom (63:75v, 63:71d). Na prelome mesiacov jún a júl ich čakajú posledné dve vystúpenia, ale už skôr myslia na ďalšiu kvalifikáciu. Do Portugalska k tomu cestujú bez lídra Brodzianskeho a chýbať budú aj ďalšie dve stálice základného kádra Ihring s Körnerom. Tréner Meleščenko však aspoň vyskúša viacerých nováčikov.

Vo vzájomných zápasoch sa stretli iba raz takmer pred dvomi rokmi a tiež na turnaji vyhralo Slovensko 76:71. Stávkujúcim radíme vsadiť na ich počet bodov +66,5.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky