Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Philadelphia - Tampa Bay

02.12.2022 01:07
pic

Philadelphii sa konečne podarilo prerušiť katastrofálnu sériu prehier, ale jej naozajstné zlepšenie preverí hneď v ďalšom súboji Tampa Bay.

„Letci“ vstúpili do sezóny tromi víťazstvami, ale v ďalších 20-ich dueloch sa tešili už len 5-krát. Posledné víťazstvo sa im podarilo predvčerom, keď si na vlastnom štadióne poradili s NY Islanders (3:1) a čo je dôležitejšie, urobili tým koniec série 10-ich porážok za sebou. Doma predtým prehrali štyrikrát za sebou výrazným rozdielom s Ottawou (1:4), Dallasom (1:5), Calgary (2:5) aj Pittsburghom (1:4). Konečne sa darilo Hartovi v bráne a je otázne, či bude pokračovať jeho pravidelné striedanie so Sandströmom, ktorý má podstatne horšie štatistiky. Nepomáha ani dlhý zoznam zranených vrátane viacerých veľkých mien ako Konecny, Couturier a ďalší.

„Blesky“ na rozdiel od súpera nemali taký dobrý začiatok, ale postupne sa ich výkony zlepšujú a dostavili sa aj výsledky. Z posledných ôsmich vystúpení prehrali iba dvakrát a vždy s tohtoročným suverénom Bostonom. Najskôr doma 3:5 a naposledy aj vonku 1:3, ale favoritovi boli vyrovnaným súperom. Zatiaľ sa nemôžu úplne spoľahnúť na defenzívu a najmä vonku inkasujú veľa gólov. Z posledných štyroch výjazdov dvakrát nebodovali a  dve víťazstvá v Nashville (3:2p) aj Buffale (6:5p) sa zrodili až po predĺženiach. Stále je zranený Cirelli a v posledných dvoch dueloch nemohol nastúpiť ani Balcers.

V jedinom tohtoročnom vzájomnom zápase vyhrala Philadelphia dokonca vonku 3:2, ale doma prehrala už 6-krát za sebou a naposledy sa tešila pred šiestimi rokmi. Stávkujúcim radíme vsadiť na počet gólov +6.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.