Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Persepolis - Al Nassr

19.09.2023 20:00
pic

Skupinová fáza Ligy majstrov v Ázii má rovnako ako v Európe na programe 1. kolo a v ňom privíta v Teheráne iránsky majster Persepolis „ronaldov“ saudskoarabský Al Nassr.

Domáci sa po roku vrátili na iránsky ligový trón a po jeho zisku si pripísali na svoje konto aj víťazstvo v pohári. Aj do nového ročníka vstúpili úspešne a v prvých štyroch kolách stratili iba 2 body za domácu remízu so Zob Ahan (1:1). Opäť sa usadili na čele tabuľky, aj keď s minimálnym náskokom a tak môžu vstúpiť s veľkými očakávaniami aj do Ligy majstrov. Predvlani to dotiahli až do štvrťfinále, no najskôr potrebujú postúpiť zo skupiny.

Prvou prekážkou bude Ronaldo a spol., ktorí sa podobne ako ich súper vracajú po ročnej absencii opäť do skupinovej fázy Ligy majstrov. Predvlani boli na najlepšej ceste v tejto súťaži triumfovať, ale v semifinále ich zastavili neskorší víťazi a krajania z Al Hilalu. V tomto ročníku si museli účasť v skupinovej fáze vybojovať v kvalifikácii a so Shabab Al Ahli (4:2) zo SAE sa poriadne natrápili a výsledok otočili tromi gólmi až v úplnom závere. Potomj sa však rozohrala dvojica Ronaldo - Mané a štyrikrát za sebou jednoznačne triumfovali. Strelili pritom 17 gólov a z toho spomínaná dvojica až 12.

Vo vzájomných zápasoch sa naposledy stretli v semifinále Ligy majstrov v roku 2020 a Persepolis postúpil po remíze 1:1 a penaltovom rozstrele. Stávkujúcim radíme vsadiť na dvojitú šancu 0-0 prípadne počet gólov hostí +1,5.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.