Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Palmeiras SC - Atl.Mineiro MG

11.08.2022 02:30
pic

V šlágri štvrťfinálového programu Copy Libertadores sa v 1. zápase na trávniku Atl.Mineira zrodila remíza 2:2 a pred odvetou je Palmeiras v malej výhode.

Domácim sa stále mimoriadne darí a po piatich ligových víťazstvách majú na čele tabuľky 6-bodový náskok. Naposledy využili výhodu domáceho prostredia tretíkrát za sebou a poradili si s Goias (13.) 3:0. Ide im to aj v Cope Libertadores, kde kráčajú za tretím triumfom za sebou, ale musia prejsť pravdepodobne cez najťažšieho súpera už vo štvrťfinále. Vonku uhrali sľubnú remízu 2:2, keď dokázali stiahnuť dvojgólové manko súpera. Na vlastnom štadióne budú opäť v základe Danilo s Murilom, ktorí skórovali pred týždňom.

Hostia už 5 zápasov za sebou nevyhrali a okrem remízy v 1. zápase štvrťfinále Copy Libertadores s Palmeiras (1.) 2:2 prehrali tri ligové zápasy za sebou. Razom strácajú na čelo tabuľky 13 bodov a s ich obhajobou to nevyzerá vôbec dobre. Okrem toho vypadli v osemfinále Brazílskeho pohára s Flamengom (2:1d, 0:2v) a o to viac potrebujú úspech v tomto súboji. Forma aj nálada je však na bode mrazu a ešte sa musia zaobísť bez potrestaného Argentínčana Pavona.

Posledných 5 vzájomných zápasov sa skončilo nerozhodnými výsledkami, ale Palmeirasu sa darí a mal by to opäť potvrdiť. Stávkujúcim radíme vsadiť na jednotku.