Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Norwich - Everton

15.01.2022 16:00
pic

Oba tímy prežívajú ťažké časy. Everton je tím s ambíciami minimálne na TOP 10, aktuálne je až pätnásty. Norwich je zas stále posledný, naposledy bodoval v novembri.

Norwich ani pod novým manažérom neprežíva dobré obdobie a veľmi citeľne im chýba potrebná kvalita na udržanie sa medzi anglickou elitou. Naplno sa ich slabiny ukázali v poslednom zápase, keď narazili na londýnsky West Ham. "Kladivári" sú síce na štvrtom mieste, no v posledných týždňoch nepredvádzali nejaké extra výkony. Napriek tomu Norwich poľahky prehral (2:0) a nebyť slabej efektivity domácich, gólový rozdiel by bol výrazne vyšší. Norwich prehral posledných šesť ligových zápasov, inkasoval v nich šestnásť gólov a nedal ani jeden jediný. Jeden gól predsa len dali proti Charltonu (FA Cup), ten hrá ale tretiu ligu. "Kanárici" tak postúpili ďalej aspoň v FA Cupe, ale aj v tomto zápase sa do značnej miery ukázala ich herná nemohúcnosť. 

Na strane druhej máme "Karamelky" z Liverpoolu, ktoré nie sú namočené do boja o záchranu, no aktuálne majú na konte len devätnásť bodov (skóre 23:32) a šestnásty Leeds im už o skóre dýcha na chrbát. Iste, oproti Norwichu (so skóre 8:44) sú ešte na tom veľmi dobre, no zároveň aj majú, pochopiteľne, oveľa vyššie ambície. Podľa všetkého majú mimo hru Richarlisona, Minu či Delpha. Veľkou vzpruhou je ale návrat Calverta-Lewina. Ten po dlhom zranení odohral len 90 minút a na nejaké hodnotenie je veľmi skoro. 

Hráč formátu Calverta-Lewina je pre tím veľkou vzpruhou bez ohľadu na to, kedy sa dostane do formy. Norwich nedal gól ani v posledných štyroch domácich zápasoch, pripísal si len bod. Pre Everton ideálna šanca na výhru. V septembri porazili tohto súpera 2:0, aj teraz im veríme viac. Stávkujúcim odporúčame staviť na ich výhru s tým, že v zápase padnú najviac štyri góly (2/-4.5).

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky