Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Napoli - AC Milan

20.11.2020
pic

V šlágri 8. kola talianskej Serie A, privíta Neapol na svojom trávniku priebežného lídra AC Miláno, za ktorým zaostáva o tri body. V prípade víťazstva by ho tak zosadil z trónu, vďaka lepšiemu skóre.

Mužstvo spod Vezuvu sa aktuálne nachádza na tretej priečke a z doterajších siedmich duelov nazbieralo 14 bodov za päť víťazstiev. Po rozhodnutí talianskeho futbalového zväzu im bol odpočítaný jeden bod  a skontumovaný zápas proti Juventusu, po tom, čo sa v mužstve objavil koronavírus a tím neodcestoval do Turína. Súboj bude mať špeciálnu príchuť pre trénera domácich Gennara Gattusa, ktorý je nielen bývalým stredopoliarom AC Milána, ale bol aj jeho lodivodom v rokoch 2017 až 2019. Ich posledný vzájomný duel z júla sa skončil remízou 2:2.

Domácim bude chýbať zranený Osimhen, ale v útoku majú stále kvalitu v podobe Mertensa, Lozana či Insigneho. „Rossoneri“ strelili aspoň dva góly v každom z doterajších 7 zápasov, a to hlavne vďaka kanonierovi Zlatanovi Ibrahimovičovi. Čaká nás tak ofenzívny futbal, a ako najvhodnejšia stávka sa javí, že oba tímy dajú gól a spolu by mohli padnúť aj tri.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky