Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Moldavsko - Ukrajina

11.06.2024 18:00
pic

Futbaloví reprezentanti Ukrajiny sa tiež pripravujú na blížiaci sa európsky šampionát a v poslednom prípravnom súboji sa pokúsia uspieť v Moldavsku.

Domáci po dlhých rokoch konečne miešali karty o postup v kvalifikácii o EURO 2024. Až posledné kolo a ich prehra v Česku (0:3) rozhodla o ich neúspechu a prepade na 4. priečku s jednobodovým mankom na Poľsko. Okrem porážky s Českom odchádzali z trávniku so sklonenými hlavami v posledných 10-ich vystúpeniach už iba v príprave vo Švédsku (1:3). V marci uhrali cennú remízu v Sev.Macedónsku (1:1) a v tureckej Antalyi deklasovali Kajmanské ostrovy (4:0). Poslednú sobotu si pozvali do Kišiňova Cyprus (3:2) a na víťazstvo sa poriadne natrápili. Do brány pôjde po dvoch absenciách Railean a na krídla Mudrac s Reabčiukom.

Ukrajinci dokázali v marcovej baráži otočili dvakrát nepriaznivé skóre v Bosne a Hercegovinou (2:1) aj v poľskom Vroclave s Islandom (2:1) a mohli sa tešiť na účasť na EURO 2024. Trojicu prípravných duelov pred európskym šampionátom odštartovali v Nemecku (0:0) a remíza bola s favoritom veľkým úspechom. Horšie to však dopadlo posledný piatok v Poľsku (1:3), kde úplne prespali vstup do duelu a po 30-ich minútach prehrávali trojgólovým rozdielom. Autor gólu a kanonier Dovbyk dostane pravdepodobne voľno a tréner Rebrov dá šancu Cygankovovi, Mudrykovi, Zinčenkovi či Zabarnemu.

V piatich doterajších vzájomných zápasoch Ukrajina ani raz neprehrala, ale v Moldavsku sa obidva súboje skončili remízami. Stávkujúcim radíme vsadiť na počet gólov +2,5, prípadne na prekvapujúcu dvojitú šancu 0-0. Skúsiť to môžete samozrejme aj kombináciou v obľúbenom Betbuilderi.

Náš BETBUILDER tip:
 
- Výsledok - remíza (1.polčas)
 - Počet gólov - viac ako 2,5 (zápas)
 - Dá gól - Mudryk dá gól (zápas)

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.