Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Mexiko - Jamajka

27.03.2023 02:00
pic

Na štadióne Estadio Azteca v Mexiku sa bude rozhodovať o jedinom postupujúcom zo skupiny A Ligy národov do finálovej časti v regióne CONCACAF.

Mexičania odohrali ešte minulý rok iba dva zápasy Ligy národov a po domácom víťazstve so Surinamom (3:0), remizovali o tri dni na trávniku Jamajky (1:1). Potom sa už sústredili na účasť na MS v Katare, ale to im nevyšlo podľa ich predstáv, keď skončili v skupine na nepostupovom 3. mieste za Argentínou a Poľskom. Rozlúčka však bola víťazná so Saudskou Arábiou (2:1) a po štyroch mesiacoch sa tešili aj z troch bodov do LN v Suriname (2:0). Na prvenstvo v skupine im postačí aj nerozhodný výsledok.

Jamajka sa v prvej edícii Liga národov suverénne prebojovala do najkvalitnejšej kategórie. Pred rokom ukončili kvalifikáciu na MS 2022 druhým víťazstvom nad Hondurasom (2:1), ale o 3 mesiace trochu nečakane stratili body v Lige národov na pôde Surinamu (1:1). V odvete už nezaváhala (3:1) a do tretice remizovala doma s favorizovaným Mexikom (1:1). Odvtedy ťahá sériu 7-ich duelov bez víťazstva a ťažko ho očakávať práve v rozhodujúcom zápase o postup do finálovej časti.

V posledných štyroch vzájomných zápasoch Mexiko vždy inkasovalo zhodne po jednom góle a z toho vyhralo dvakrát v kvalifikácii na MS 2022. Stávkujúcim radíme vsadiť na počet gólov +2,5.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.