Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Malmö - Elfsborg

28.05.2024 19:00
pic

Obhajca majstrovského titulu vo švédskej futbalovej lige Malmö sa chystá na účinkovanie v Lige majstrov a tak si súboj s Elfsborgom už dopredu predohráva.

Domáci sú suverénne najúspešnejším tímom posledných rokov. Z 11-ich ročníkov získali 7-krát majstrovský titul a z ostatných štyroch sezón sa im to nepodarilo iba predvlani. Na začiatku tohto mesiaca si pripísali víťazstvo aj vo Švédskom pohári a po úvodných 11-ich kolách aktuálnej ligovej sezóny sa opäť usadili na čele. Nevyhrali iba dvakrát vonku, ale na vlastnom trávniku boli 5-krát bezchybní a skóre 14:0 hovorí za všetko.

Hostia získali posledný titul pred 12-mi rokmi a vlani k nemu boli neuveriteľne blízko. V posledných dvoch kolách uhrali iba 1 bod a prehra práve na trávniku Malmö (0:1) ich o skóre odsunula na 2. priečku. Tento ročník pre nich však dobre nezačal a už postrácali veľké množstvo bodov. Najmä na súperových trávnikoch, kde uspeli iba na úvod s posledným Västeras (16.) 1:0 a z ďalších štyroch výjazdov sa vrátili bez bodu. Naposledy prehrávali s GAISom (3.) 1:2 už v 18. minúte o 2 góly a výsledok už nedokázali otočiť. Druhýkrát im chýbal Hult a nezahrá si opäť.

Vo vzájomných zápasoch sa štyrikrát za sebou tešili domáce tímy, ale Malmö z toho iba raz v spomínanom rozhodujúcom súboji vlani o titul. Na začiatku tohto mesiaca vyhral Elfsborg doma 3:1 a obhajca mu má čo oplácať. Stávkujúcim radíme vsadiť na počet gólov -3,5, prípadne na Handicap rohových kopov Malmö -2,5. Skúsiť to môžete aj kombináciami v obľúbenom Betbuilderi

Náš BETBUILDER tip:
 
- Počet gólov - menej ako 3,5 (zápas)
 - Rohové kopy tímu - Malmö viac ako 6,5 (zápas)
 - Dá gól - Botheim dá gól (zápas)

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.