Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Mallorca - Real Madrid

05.02.2023 14:00
pic

Majstrovský Real stratil pred týždňom ďalšie dva body a strata na Barcelonu opäť narástla. Mallorca si po troch úspechoch na vlastnom trávniku trúfne aj na favorita.

Domáci sa držia v prvej polovici tabuľky, kam sa dostali zásluhou troch víťazstiev za sebou na svojom štadióne. Prvé si zapísali ešte pred dlhou prestávkou s Atl.Madrid (4.) 1:0 a v roku 2023 na to nadviazali s Valladolidom (17.) 1:0 aj naposledy s Celtou Vigo (16.) 1:0. Na nešťastie prehrali všetky štyri súboje vonku vrátane vypadnutia zo Španielskeho pohára na trávniku Realu Sociedad (3.) 0:1. V ich 11-ich súťažných zápasoch v rade sa vždy gólovo presadilo iba jedno mužstvo. Pred týždňom prehrali vonku aj s Cadizom (18.) 0:2, kde prespali 1. polčas. Navyše sa vykartoval Copete a v defenzíve bude chýbať. Naopak do zostavy sa vrátil Kadewere.

Hostia po neúspešnom finále Superpohára prežívali ťažké chvíle na svojom štadióne. Takmer vypadli zo Španielskeho pohára s mestským rivalom Atl.Madridom (4.) 3:1p a postup zariadili až v predĺžení. Pred týždňom sa nedokázali strelecký presadiť proti Realu Sociedad (3.) 0:0, ale do tretice už zvládli dohrávku s Valenciou (14.) 2:0 a boj o titul rozhodne nevzdávajú. Navyše ich už o tri dni čaká semifinále MS klubov v Maroku a jedinou dobrou správou je návrat Alabu. V týždni sa totiž zranil Militao a Benzema s Kroosom si tiež nezahrajú.

Posledné štyri vzájomné zápasy vyzneli jasne v prospech favorita a v troch za sebou strelil súperovi 13 gólov vrátane tohtoročnej domácej výhry 4:1. Toľko gólov rozhodne nepadne a stávkujúcim radíme vsadiť na dvojku v stávke Gól v oboch polčasoch.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky