Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Los Angeles - Washington

30.11.2023 04:37
pic

Los Angeles ťahá sériu piatich víťazstiev za sebou, tú ťahal aj Washington, ale zastavili ho dve prehry.


Los Angeles (4. ZK) získal 29 bodov (13-0-3-3) a má nielen kvalitnú obranu, ale aj dobrý útok (76:47). Začiatkom októbra potiahol sériu štyroch víťazstiev za sebou a v súčasnosti mu konkuruje len Nashville (8. ZK), ktorý vyhral šesť zápasov za sebou. Prekvapujúce je, že „králi“ prehrali na svojom ľade už šesť súbojov (4-0-3-3). Posledné tri však vyhrali, pričom St.Louis (7. ZK) a Montreal (14. VK) zdolali presvedčivo o štyri góly (5:1 a 4:0). Proti Montrealu nehrali nijako oslnivo, ale dokázali využiť chyby súpera a ak bolo treba podržal ich brankár Copley. Medzi spomínanými zápasmi hralo Los Angeles aj vonku, na ľade Arizony (9. ZK) či Anaheimu (12. ZK) vyhrali tiež presvedčivo o tri góly (4:1 a 5:2). Najlepším strelcom tímu je Moore s 11 gólmi, o jeden menej dal Kopitar.

Washington (9. VK) má na svojom konte o 7 bodov menej ako Los Angeles (7-3-2-6), jeho obrana je ešte porovnateľná s „kráľmi“, ale útok je výrazne slabší (44:50). Capitals po dvoch výhrach vonku a troch doma nedokázali streliť gól na svojom ľade proti Edmontonu (13. ZK) a prehrali 0:5. V poslednom zápase síce strelil jeden gól v San Jose (16. ZK), ale najslabšiemu tímu NHL podľahli 1:2, pričom mali počas zápasu veľkú prevahu, ale svoje šance nevedeli úspešne zakončiť. Najlepším strelcom tímu je Strome s 8 gólmi.

V tejto sezóne sa tímy ešte nestretli, v minulej sezóne sa darilo domácim mužstvám, Najprv vyhral na svojom ľade Washington 4:3, potom Los Angeles 4:2. Do tretice očakávame, že sa opäť bude radovať domáci tím, nakoľko má výrazne lepšiu formu ako jeho súper. Ak si však myslíte, že dvojitá šanca 0-0 je lepšou stávkou, neváhajte.

Náš BETBUILDER tip:
 - Zápas do rozhodnutia – Los Angeles
 - Počet gólov do rozhodnutia – viac ako 4,5
 - Dá gól do rozhodnutia – Moore


Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.