Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Lorient - Lille

02.10.2022 13:00
pic

Nedeľa nám už tradične ponúkne bohatú porciu zápasov francúzskej Ligue 1. Prekvapujúco tretí Lorient privíta na domácej pôde siedme Lille.

Lorient je zatiaľ najpríjemnejším prekvapením aktuálnej sezóny. Po ôsmich kolách je na skvelom treťom mieste, pričom má na konte 19 bodov (skóre 17:12). V obrane rozhodne nie sú výborní, ale ofenzívne majú skutočne veľkú formu. V sezóne minulej skončili na šestnástom mieste a dali 35 gólov, teda ani jeden gól na zápas. Teraz majú v priemere vyše dva góly na zápas. Iste, dlhodobo to neudržia, no ten rozdiel je obrovský. Lídrami ofenzívy sú v ich kádri africkí hráči. Nigérijčan Moffi dal už šesť gólov (v celej minulej v lige osem). Ouattara z Burkiny Faso to má 4+4 (G+A), pričom v min.sezóne dal 20-ročný útočník jeden gól.

Na druhej strane máme Lille, ktoré malo veľmi nevydarenú minulú sezónu. Po nej sa, zdá sa, o niečo zlepšili. Aktuálne sú na siedmom mieste, doteraz získali trinásť bodov (skóre 16:16). Pri pohľade na ich skóre takisto vidieť, že ich zápasy bývajú gólovo divoké. Treba však férovo dodať, že sedem gólov dostali od PSG, ktoré využilo každú ich chybu. V poslednom kole porazili doma Toulouse (2:1), rovnakým skóre predtým prehrali na pôde Marseille. Ofenzívnym lídrom je päťgólový Kanaďan David.

Lorient v min.sezóne doma Lille porazil (2:1). Zároveň ťahajú šnúru štyroch výhier po sebe. Iste, raz táto séria skončí, no proti defenzívne zraniteľnom Lille to podľa nás ešte nebude. Stávkujúcim odporúčame staviť na "Zápas/počet gólov: Lorient/-4.5".

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky