Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Liverpool - West Ham

30.10.2020
pic

Liverpool je zdá sa z najhoršieho vonku a drží sa na víťaznej vlne. West Ham je však húževnaté mužstvo, ktoré The Reds môže narobiť veľké problémy.

Liverpool aj bez svojho ofenzívneho tria Salah - Mané - Firminho, ktoré nenastúpilo v základnej zostave dokázal v Lige majstrov zvládnuť aj druhý zápas, keď na Anfielde zdolal 2:0 Midtjylland. Gól tak neinkasoval ani v druhom zápase skupiny D a to aj napriek tomu, že má problémy na stopérskom poste. V zápase s dánskym majstrom sa ku zraneným stopérom Van Dijkovi a Matipovi pridaj aj defenzívny univerzál Fabinho, ktorý alternoval práve na poste stopéra. Paradoxne od zranenia hviezdneho Holanďana sa defenzívna činnosť obhajcu titulu zlepšila, ale keď odpočítame zápasy Ligy majstrov, tak v ostatnom zápase Premier League Liverpool inkasoval aj s tragickým Sheffieldom United, ktorý v tejto sezóne strelil zatiaľ iba tri góly v šiestich zápasoch.

West Ham sa v Premier League po prehrách s Newcastlom a Arsenalom zlepšil a zvládol nesmierne náročné zápasy. Najprv rozdrvil 4:0 Wolves, následne 3:0 Leicester, potom zrovnal s Tottenhamom z 0:3 na 3:3 a v poslednom kole uhral remízu 1:1 s Manchestrom City. Skórovať dokázal v posledných ôsmich zápasoch a bez šance na presný zásah nebude ani proti Liverpoolu. Problémom pre hostí je však fakt, že sa im zranil stredný útočník Antonio, ktorý v tejto sezóne Premier League strelil tri góly a jeho strata tak môže byť citeľná.

West Ham proti Liverpoolu nenašiel cestu k víťazstvu už desať zápasov v rade. Na Anfielde prehral ostatné tri zápasy, ale aktuálne je v lepšom rozpoložení ako po minulé sezóny. Určite je v jeho silách streliť v tomto zápase minimálne gól.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky