Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Liverpool - LASK

30.11.2023 21:00
pic

Futbalisti Liverpoolu napĺňajú úlohu favoritov skupiny E v Európskej lige a po zakopnutí v Toulouse si to budú chcieť vynahradiť s posledným LASKom.

„The Reds“ sú v tejto sezóne zatiaľ podstatne úspešnejší ako vlani a 3. priečka s dvojbodovým odstupom za vedúcim Arsenalom je toho jasným dôkazom. To ešte v posledných dvoch vystúpeniach na trávnikoch súperov nevyhrali a najmä remíza s Lutonom (17.) 1:1 ich pripravila o vedenie v tabuľke. Poslednú sobotu tiež remizovali, no na pôde obhajcu Man.City (2.) 1:1 to bol určite úspech. Priam exkluzívne hrajú doma, kde vyhrali všetkých 9 zápasov vrátane dvoch v Európskej lige s St.Gilloise (2:0) aj s najväčším konkurentom Toulouse (5:1). Práve s ním naposledy vonku prehrali (2:3), ale v tabuľke sú naďalej na čele. Naposledy sa zranil brankár Alisson aj Diogo Jota.

Hostia prídu s „malou dušičkou“, veď takéto zápasy nehrajú každý deň. V Európskej lige navyše prehrali prvé tri zápasy a iskričku nádeje vykresali v poslednom kole, keď doma jednoznačne porazili belgický St.Gilloise (3:0). V rakúskej lige figurujú tiež na 3. priečke a je to najmä zásluhou domácich vystúpení, v ktorých sú najlepší zo všetkých. Vonku im to však nejde. Naposledy prehrali v mestskom derby s BW Linz (0:2) a predtým takmer vypadli z Rakúskeho pohára po bezgólovej remíze s druholigovým Kapfenbergom, keď ich zachránil penaltový rozstrel.

Vo vzájomných zápasoch sa stretli iba v tejto sezóne a v prvom súboji vyhral Liverpool vonku 3:1, aj keď prehrával po 1. dejstve. Stávkujúcim radíme vsadiť na dvojku v stávke Polčas s najvyšším počtom gólov, alebo to skúste kombináciou v Betbuilderi.

Náš BETBUILDER tip:
 
- Rohové kopy tímu - Liverpool viac ako 5,5 (zápas)
 - Dá gól - Darwin Nunez dá gól (zápas)
 - Štatistiky hráča - Gakpo 1+ asistencia (zápas)

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.