Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Lengál V. – Bark S.

09.12.2023 21:30
pic

Adept na možný zápas roka - Lengál vs. Bark!

Vladimír Lengál (6-1) bol v roku 2022 zrejme najaktívnejším fighterom, keď v bojových športoch si pripísal až 11 zápasov a prehral iba jeden! Nad jeho sily bol Václav Sivák, ale je treba podotknúť, že Lengál bral tento zápas na short notice. Lengálovým cieľom je titul v Oktagone a tomu prispôsobil všetko. V roku 2023 má už dve výhry, keď vo februári ukončil v druhom kole Turka Kuyumcuoglu, aby následne na Štvanici otočil vo svoj prospech nelichotivo vyvíjajúci sa zápas s Brazílčanom Deigom-Scheckom. Lengálove zápasy nenudia, veď štatistika hovorí jasne - 6 výhier a 6 ukončení pred limitom via K.O./T.K.O.! Jeho boxerské základy z neho robia kvalitného postojára, avšak na zemi to je trochu slabšie. V nasledujúcom zápase sa však zrejme na zem nedostane, keďže ho čaká ďalší kvalitný zápasník s postojovými základmi.

Samuel Bark (8-2) sa v Oktagone predstavil zatiaľ iba raz a to proti Losene Keitovi, ktorý mu však nedal šancu a na začiatku tretieho kola Barka ukončil spôsobom T.K.O. Bark má za sebou veľké úspechy v Muay-Thai, ktoré pochopiteľne aplikuje aj do bojového štýlu v MMA. Tento Švéd má za sebou aj pôsobenie v Cage Warriors, kde si odbil tri zápasy a trikrát odhádzal zo zápasu ako víťaz. Pre Lengála to bude zrejme najťažšia skúška jeho kariéry a bude zaujímavé sledovať, ako sa tento zápas bude vyvíjať. V každom prípade, tento zápas je možným adeptom na zápas roka a odporúčame nemrkať.

Kurzovým outsiderom je Vlado Lengál, ale jeho víťazná šnúra a domáce prostredie v Ostrave hrajú do karát práve jemu. Budú rozhodovať maličkosti. Náš tip - víťaz zápasu Vlado Lengál.

Analýzu pre vás pripravil tím MMA v hrsti.

Zvoľte si typy stávok.