Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Kozma D. – Brito K.

03.12.2022 22:30
pic

Šiesta obhajoba pre "Ružového pantera" Davida Kozmu v Oktagone! Bude úspešná?

David Kozma (30-11) je šampiónom Oktagonu už vyše štyroch rokov a pripísal si už 5 úspešných obhajob. Postupne porazil Piráta, Kertésza, Apolla, Veličkoviča a naposledy aj Petra Knížeho. Kozma rastie od zápasu k zápasu a jeho veľkou výhodou je, že má za sebou už veľa 5-kolových zápasov. Na začiatku kariéry bol Kozma vyslovene skvelým wrestlerom so základom z juda. Postupne pridal do svojho štýlu aj neustále zlepšujúci sa postoj a už sa môže rovnať v postoji fakt s kvalitnými súpermi. Tentokrát ho však čaká bývalý thaiboxer Kaík Brito.

Kaík Brito (15-4) sa v Oktagone predstavil doposiaľ 4-krát. Tri zápasy vyhral hneď v prvom kole spôsobom K.O./T.K.O. a prehral jedine s Monstrom na body po spornom rozhodnutí rozhodcov. Brito má neuveriteľnú rýchlosť, výbušnosť a silu v úderoch, na ktorú si bude musieť Kozma dať veľký pozor. Zápas s Monstrom však ukázal, kde má Brito slabiny a to je zem. Toto bude musieť zlepšiť do zápasu s Kozmom, pretože ten, ak ho dostane na zem, tak ho bude vedieť kontrolovať. Brazílsky expres je však presvedčený, že sa stane šampiónom Oktagonu už túto sobotu.

Karty sú rozdané. Je jasné, že Brito sa bude snažiť držať zápas v postoji na vzdialenosť a bude sa snažiť ukončiť Kozmu. Kozma sa naopak bude snažiť skracovať vzdialenosť, prípadne dostať Brita na zem a tam by mal dominovať. Brito je jasným outsiderom, ale my si myslíme, že nájde recept na Kozmu a zvíťazí. Náš tip - víťaz zápasu Brito.

Analýzu pre vás vypracoval tím MMA v hrsti.

Zvoľte si typy stávok.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky