Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Košice - Sp.N.Ves

01.03.2024 17:30
pic

Ak si chcú Košice zachovať šance na tretie miesto po základnej časti, tak v 48. kole potrebujú doma zdolať Spišskú Novú Ves a najlepšie za tri body.

„Oceliari“ totiž práve na tretích „rysov“ strácajú päť bodov a navyše zozadu ešte dobiedza Nitra, ktorá na Košice stráca iba dva body. Domáci síce vyhrali tri z ostatných piatich duelov, ale na vlastnom ľade sa im absolútne nedarí, keď trikrát po sebe prehrali rozdielom jediného gólu a z ostatných jedenástich duelov pred vlastným publikom prehrali až deväť. Steel Aréna tak aktuálne zďaleka nie je takou pevnosťou, na akú sú domáci zvyknutí a to by pred play-off potrebovali „oceliari“ zmeniť. Streleckú formu má od prestupu do Košíc Tomáš Mikúš, ktorý zatiaľ skóroval vo všetkých piatich zápasoch, pričom súperom v nich nasúkal deväť gólov. Naposledy však ani jeho hetrik nestačil na body zo Zvolena, kde Košice bez Fejesa, Zecha, Bergera a Chovana, prehrali 4:5.

Hostia dlho viedli ligový pelotón, ale séria siedmich prehier v rade ich stála najvýhodnejšie postavenie, ale stále majú šance posunúť sa na druhé miesto a celkovo vôbec po prvýkrát odštartovať play-off na domácom ľade. Po troch výhrach v rade sa „rysom“ naposledy proti Trenčínu uspieť nepodarilo (2:3), keď rozhodli individuálne chyby a veľké množstvo zahodených šancí, čo viedlo k prvej porážke s Duklou v sezóne. Vonku Spišiaci naposledy preťali sériu troch prehier, keď vyhrali 3:1 v Nitre a uspeli aj pri poslednej návšteve Košíc (3:2). O najproduktívnejšieho hráča základnej časti bojuje Archambault, ktorý na vedúceho Bučeka aktuálne stráca jediný bod.

Spišiaci vyhrali v tejto sezóne tri z piatich vzájomných duelov, ale v Košiciach v tejto sezóne jeden duel prehrali 1:5, čo bol jediný jednoznačný výsledok v rámci týchto súbojov. V tomto meraní síl aj s ohľadom na dôležitosť zápasu očakávam oveľa vyrovnanejší duel a aspoň po dva góly na oboch stranách.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.