Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Katar - Senegal

25.11.2022 14:00
pic

Domáca reprezentácia v otváracom zápase šampionátu z futbalového umenia nič nepredviedla a je tak jasným outsiderom. Senegal prehral s Holandskom, no herne si hanbu nespravil.

Od katarskej reprezentácie sa veľa neočakávalo, no z kurzového hľadiska bol Ekvádor pred zápasom len miernym favoritom. Forma Kataru bola pred MS solídna, veď v príprave o gól porazili Honduras, Panamu, ale aj Albánsko. Prekvapujúco chudobná výhra nad Domanižou (2:0) ich tak nijakým spôsobom neovplyvnila. Pri premiére na svetovom šampionáte si však nevypracovali žiadnu veľkú šancu a do priestoru brány nevystrelili ani raz. 

Na druhej strane máme Senegal, ktorý v úvodnom zápase skupiny prehral s Holandskom (0:2). Prvý gól zápasu ale padol až v 84.minúte, keď sa presadil Cody Gakpo. Druhý gól dal v samom závere nadstaveného času Klaassen. Pri oboch góloch chyboval brankár Mendy. Úradujúci africký šampión sa od prvého zápasu musí zaobísť bez zranenej hviezdy Maného. Aj pri jeho absencii predviedli solídny výkon, keď si aj oni vypracovali viacero šancí. Pár solídnych ich mal záložník Gueye, no brankár Noppert nemusel na ich zastavenie predviesť žiadny nadštandardný zákrok. Bez Maného to bude nesmierne náročné, no v ďalších zápasoch potrebujú ofenzívne ukázať viac.

Senegal v prvom zápase ukázal rozhodne viac kvality. Predpokladáme, že lepšie a futbalovejšie mužstvo zvíťazí, ofenzívne atraktívny zápas ale neočakávame. Stávkujúcim odporúčame staviť na "Zápas/počet gólov: Senegal/-3.5".

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.