Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Inter Milano - Barcelona

04.10.2022 21:00
pic

Milánsky Inter nemôže byť so začiatkom aktuálneho ročníka spokojný a po dvoch prehrách sa pokúsi potešiť divákov aspoň v Lige majstrov s Barcelonou.

Domáci neobhájili majstrovský titul a po úvodných 8-ich kolách figurujú v ligovej tabuľke až na 9. pozícii. Na svojom konte majú už štyri prehry a dve z nich v posledných dvoch kolách. Najskôr neuspeli na trávniku Udinese (5.) 1:3 a po reprezentačnej prestávke „odovzdali“ všetky body aj doma s AS Roma (6.) 1:2. V Lige majstrov sa museli skloniť pred kvalitami Bayernu (0:2), ale v druhom vystúpení si polepšili v Plzni (2:0). Práve dvojzápas s Barcelonou veľa napovie o šanciach na postup. Pomôcť by už mal Calhanoglu, ale citeľným oslabením je zranenie Brozoviča.

Hostia hrajú v tejto sezóne parádne a nevyhrali iba dva zápasy. Hneď ten úvodný v premiére s Vallecanom (0:0) a jedinú prehru zaknihovali v súboji na trávniku Bayernu (0:2). Nepomohol im ani úplne vyrovnaný priebeh zápasu, v ktorom doplatili na nevyužívanie šancí, lebo už v prvom dejstve mohlo byť 2:0 v ich prospech. V sobotu sa „rozohriali“ na Mallorce (1:0), kde skóroval „samozrejme“ Lewandowski a od neho sa očakávajú aj ďalšie presné zásahy. Nahrávať mu nebudú môcť pre zranenia Depay, Koundé ani F. de Jonga.

Vo vzájomných zápasoch sa naposledy stretli v skupinovej fáze LM pred tromi rokmi a Barcelona vyhrala obidva zápasy 2:1. Stávkujúcim radíme vsadiť na počet gólov +2,5.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.