1.01
1000

Hoffenheim - Bochum

08.12.2023 20:30

V piatkovom zápase nemeckej Bundesligy sa pokúsi Hoffenheim prekonať prekliatie na vlastnom štadióne, ale Bochum v posledných súbojoch predviedol veľké zlepšenie.

Domácim sa od polovice októbra ako si prestalo dariť a je len zázrak, že stále figurujú v TOP 6. Pohromou sú výsledky pred zrakmi svojich fanúšikov, veď štyrikrát už prehrali a body si pripísali iba pri víťazstve nad Wolfsburgom (11.) 3:1 ešte na začiatku septembra a poslednej remíze s Mainzom (17.) 1:1. To ešte súper zahodil pokutový kop a ten kopal súper aj v poslednom kole v M´gladbachu (10.) 1:2, kde si pripísali prvú tohtoročnú prehru vonku. Navyše sa vykartoval obranca Akpoguma a sezóna sa predčasne skončila Berishovi.

Hostia pôsobili v úvode nového ročníka ako odpadlíci. V 9-ich dueloch si pripísali na svoje konto iba 5 bodov za nerozhodné výsledky, ale od konca októbra sa to zmenilo. V piatich ligových vystúpeniach ani raz neprehrali a pripísali si prvé dve víťazstvá v Darmstadte (16.) 2:1 a v poslednom kole aj doma s Wolfsburgom (11.) 3:1. Z dna tabuľky sa vyštverali na 12. priečku, no nebezpečná zóna je stále nablízku. K množstvu zranených majú problémy dvaja poslední strelci Bernardo aj Oesterhage a pre karty si nezahrá stredný obranca Schlotterbeck.

Vo vzájomných zápasoch vyhral Bochum predvlani obidva súboje a vlani domáci. V Hoffenheime však prehral naposledy 2:3, aj keď viedol v 13. minúte už 2:0. Stávkujúcim radíme vsadiť na dvojtip 02 po 1. polčase. Skúsiť to môžete aj výhernou kombináciou v Betbuilderi.

- Dvojitá šanca - Bochum alebo remíza (1.polčas)