Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Hoffenheim - Bayern

18.05.2024 15:30
pic

Futbalisti Hoffenheimu sa v poslednom kole prebojovali na dôležitú 7. priečku a účasť v budúcoročnej Konferenčnej lige im s istotou zabezpečí iba víťazstvo s Bayernom.

Domáci si štyrmi prehrami vonku za sebou poriadne skomplikovali boj o európske poháre, ale práve prerušenie tejto série pred týždňom Darmstadte (18.) 6:0 ich posunulo na vytúženú 7. pozíciu. Majú však len jednobodový náskok a musia sa spoliehať na ďalší úspešný súboj na vlastnom trávniku. Naposledy nevyhrali ani na ňom s Leipzigom (4.) 1:1, ale predtým si poradili s Augsburgom (10.) 3:1 aj v prestrelke s M´gladbachom (13.) 4:3. Žiadne nové absencie nepribudli a tak budú takmer v plnej sile.

Bavori sa v predchádzajúcom kole rozlúčili so svojimi divákmi víťazstvom nad Wolfsburgom (12.) 2:0 a aspoň trochu si napravili chuť po dvoch porážkach. Prvú utŕžili v lige v Stuttgarte (3.) 1:3 a druhá ešte bolestivejšia prišla v semifinálovej odvete Ligy majstrov na pôde Realu Madrid (1:2). Teraz ich čaká boj aspoň o bod, ktorým si udržia 2. miesto tabuľky, ale torzo mužstva to bude mať neľahké. Chýba takmer kompletná ofenzíva vrátane Kanea, Musialu, Saného, Gnabryho a ďalších.

Vo vzájomných zápasoch má jasne navrch Bayern, ale v Hoffenheime vyhral z posledných troch sezón iba vlani (2:0). Stávkujúcim radíme vsadiť na dvojitp 10, prípadne na počet gólov Bayernu -2,5. Vyskúšať to môžete aj kombináciou v Betbuilderi.

Náš BETBUILDER tip:
 
- Dvojitá šanca - Hoffenheim alebo remíza (zápas)
 - Góly tímu - Bayern menej ako 2,5 (zápas)
 - Dá gól - Bebou dá gól (zápas)

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.