Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Heracles - AZ Alkmaar

03.04.2024 18:45
pic

Alkmaar sa nevzdáva myšlienky obsadiť tretie miesto, ktoré zaručuje účasť v predkolách Ligy majstrov a jeho najbližším cieľom je Heracles.

Tím z Almela aktuálne dopláca hlavne na slabú fazónu vonku, kde prehral päťkrát v rade a dá sa povedať, že je nebezpečne blízko pásma zostupu, hoci ho od neho delí šesť bodov. Už najbližšie však privíta Alkmaar, ktorý v tabuľke naháňa tretie Twente a práve na ihrisku tohto súpera Heracles v ostatnom kole siahal na body, keď prehral len tesne 0:1. Doma sa mu darí podstatne lepšie, keď pred vlastným publikom získal v ostatných troch súbojoch dôležitých sedem bodov a bodovať bude chcieť aj vo štvrtom domácom zápase v rade. Okrem vykartovaného Brunsa však domácim budú chýbať aj zranení Bultman s Čestičom a zrejme aj Wieckhoff, van Oorschot a Laursen.

AZ išiel v posledných týždňoch herne a aj výsledkovo hore, v tabuľke sa tak odpútal o piateho Ajaxu a naopak začal dobiedzať na tretie Twente. Práve tretia pozícia je teraz cieľom Alkmaaru a ak bude pokračovať v nastolenom trende z posledných zápasov aj naďalej, tak to nemusí byť nereálne, nakoľko štyri body nie je veľa a navyše tri kolá pred konca AZ hostí Twente na svojom štadióne. Alkmaar vyhral ostatné tri zápasy na nulu a v Eredivisie neprehral už sedem duelov v rade (5-2-0), pričom až v piatich udržal čisté konto. Pri poslednom výjazde hostia rozprášili Volendam 4:0 a na túto výhru nadviazali aj po reprezentačnej prestávke, keď doma zdolali 2:0 Arnhem. V najbližšom zápase nemá tréner hostí k dispozícii Zeefuika, Lahda a zrejme ani Westervelda, ale dobrou správou je, že do tréningového procesu sa vrátil Martins Indi.

Heracles už v tejto sezóne Alkmaar o body obral (1:1) a keďže jeho útočiskom je hlavne jeho štadión, tak trápiť favorita môže aj tentokrát a to aj napriek tomu, že ten je vo forme. Výhra hostí síce nie je vôbec nereálna, ale ja by som skúsil stávku nato, že domáci udržia handicap +1,5 gólu vo svoj prospech.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.