Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Gl.Rangers - Betis

21.09.2023 21:00
pic

V 1. kole skupinovej fázy Európskej ligy privíta škótsky vicemajster glasgowský Rangers sevillský Betis a papierovými favoritmi sú samozrejme Španieli.

„Jazdci“ skončili druhý rok za sebou za mestským rivalom Celticom, ale vlaňajší úspech z kvalifikácie Ligy majstrov tentoraz nezopakovali. V play-off opäť narazili na holandský Eindhoven a v prvom domácom zápase dokázali opäť remizovať 2:2. V odvete však utŕžili nepríjemný debakel 1:5 a na jeseň si zahrajú „iba“ v Európskej lige. Skupina je hrateľná, aj keď na úvod privítajú najsilnejšieho súpera v podobe Betisu. Nepríjemnosťou je zranenie stredného záložníka Cantwella a hrať nebudú ani Davis s Dowellom.

Hosťom sa nedarilo už v príprave a ani úvod nového ročníka nie je podľa ich predstáv. Najmä ich dve porážky na trávnikoch súperov s Bilbaom (2:4) a hlavne poslednú sobotu v Barcelone (0:5) narobili množstvo vrások aj trénerovi Pellegrinimu. Vlani tiež hrali v Európskej lige a zo šiestich duelov v skupinovej fáze nevyhrali iba jediný duel doma s AS Roma (1:1). V osemfinále vyraďovacej časti však vôbec nestačili na Man.Utd. V kádri je množstvo absencii na čele s Fekirom, Carvalhom či Sabalym.

V prvom vzájomnom zápase to môže byť vcelku vyrovnané a stávkujúcim radíme vsadiť na jednotku v stávke Každý z tímov dá gól alebo počet gólov +2,5. Skúsiť to môžete aj kombináciou v Betbuikderi.

Náš BETBUILDER tip:
 
- Výsledok - remíza (1.polčas)
 - Počet gólov - viac ako 2,5 (zápas)
 - Dá gól - Jose Willian dá gól (zápas)

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.