Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Gent - Djurgarden

06.10.2022 21:00
pic

Gent i Djurgarden začali v skupine EKL úspešne. Obaja majú po dvoch kolách na konte štyri body a keďže sa hrá na belgickej pôde, Gent je pomerne jasným favoritom.

Gent patrí medzi tie lepšie belgické celky. V minulej sezóne skončili po nadstavbe na konečnom piatom mieste a dokonca porazili vo finále domáceho pohára Anderlecht. Vďaka tomu sa dostali do EL, kde ale v kvalifikácii prekvapujúco nestačili na cyperskú Omoniu. Skupina EKL sa im preto máli, no po dvoch kolách majú štyri body (skóre 3:0). Po bezgólovej remíze na Molde dokázali podľa očakávaní doma poraziť Shamrock (3:0). V lige ale majú slabú fazónu. Z posledných štyroch duelov prehrali až tri, v poslednom zápase doma divoko prehrali s Cerle Bruggy (3:4).

Na druhej strane máme švédsky Djurgarden. Keďže liga v severských krajinách je v pokročilej fáze, v klube môžu byť maximálne spokojní. Po 24 zápasoch majú na konte 48 bodov a sú na čele, pričom o skóre za nimi je Hacken. V poslednom ligovom zápase ale nečakane prehrali na pôde Degerforsu (3:0). V úvodnom kole skupiny EKL len bezgólovo remizovali na pôde Shamrocku, v druhom kole už doma v gólovom zápase zaslúžene porazili Molde (3:2). 

Djurgarden bude hrať veľmi pravdepodobne pragmaticky, no ak padne skorý prvý gól, v zápase to môže byť pekná gólová kanonáda. Zároveň veríme výrazne viac domácim a stávkujúcim preto odporúčame staviť na "Zápas/počet gólov: Gent/+1.5.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.