Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Freiburg – Nantes

06.10.2022 21:00
pic

Futbalisti Freiburgu pokračujú vo výborných výkonoch z minulej sezóny a darí sa im aj v Európskej lige. Tentoraz o tom presvedčia aj francúzske Nantes.

Domáci odohrali vlani jednu z najlepších sezón v histórii a darí sa in v tom pokračovať. Síce remizovali dva ligové zápasy za sebou doma s M´gladbachom (9.) 0:0 aj v Hoffenheime (5.) 0:0, no po poslednom víťazstve s Mainzom (12.) 2:1 sa bodovo dotiahli na vedúci Un.Berlin. Okrem toho stihli vyhrať aj obidva súboje v Európskej lige doma s FK Karabach (2:1) aj vonku s Olympiakosom (3:0). Dlhodobo chýba Holer a už 5 zápasov sedel iba na tribúne Sallai.

Hostia pokračujú v katastrofálnych výkonoch a v nedeľu dostali príučku na trávniku Monaca (5.) 1:4. Bol to už štvrtý úplne nevydarený zápas za sebou, keď po víťazstve v EL s Olympiakosoom (2:1) prehrali v Loriente (3.) 2:3 a o štyri dni utŕžili debakel v Karabachu (0:3). Pred reprezentačnou prestávkou uhrali aspoň bod doma s Lens (4.) 0:0, no od spokojnosti je to na míle vzdialené. Stále im budú chýbať Fábio s Centonzem.

Vo vzájomných zápasoch sa ešte nestretli a v momentálnej forme je Freiburg jasným favoritom. Stávkujúcim radíme vsadiť na jeho počet gólov +1,5.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.