Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Florida - NY Rangers 3.z.

26.05.2024 21:07
pic

Finálová séria Východnej konferencie NHL sa sťahuje na Floridu za rovnovážneho stavu 1:1. NY Rangers sa po vybojovanom víťazstve pokúsi minimálne o jedno vonku.

„Panteri“ začínali prvé dve série play-off na vlastnom štadióne a až v konferenčnom finále museli cestovať na ľad súpera. V prvom súboji s NY Rangers (3:0) predviedli najlepšie čo vedia a nadviazali na víťaznú šnúru vonku ešte zo série s Bostonom, kde ani raz neprehrali. V druhom zápase v New Yorku (1:2p) v tom chceli pokračovať, ale v 5. minúte inkasovali. Do konca 1. tretiny stihli vyrovnať počas presilovky, no na ďalší gól sa muselo čakať až do predĺženia. Úplne vyrovnaný duel tak nakoniec vyhral súper a o dramatickosti série nikto nepochybuje.

„Jazdci“ vstúpili do play-off s veľkou suverenitou, ale už v 2. sérii s Carolinou (4:2) tak dominantní neboli. Našťastie sa prebral v 6. zápase Kreider a tromi gólmi v poslednej tretine dokonale otočil skóre, čím rozhodol o postupe svojho tímu. Do finále vstúpili určite nečakane, veď nedali gól na vlastnom štadióne a to sa im stalo prvýkrát v sezóne. Veľmi rýchlo to odčinil už v 5. minúte 2. duelu Trocheck, no trápenie pokračovalo. Vykúpenie priniesol až center 4. formácie Goodrow v 75. minúte a stal sa Hviezdou zápasu pred obidvomi brankármi.

Vo vzájomných zápasoch hrala Florida v tomto ročníku jediný raz doma a vyhrala 4:3. Vlani naopak dvakrát prehrala a tento súboj bude mimoriadne dôležitý pre vývoj série. Stávkujúcim radíme vsadiť na počet gólov -5,5, prípadne na dvojku v stávke Padne aspoň jeden gól v každej tretine. Využiť môžete aj množstvo kombinácii v Betbuilderi.

Náš BETBUILDER tip:
 
- Počet gólov - menej ako 5,5 (zápas do rozh.)
 - Dá gól - Verhaeghe dá gól (zápas do rozh.)
 - Hráč počet striel na bránu - Lundell viac ako 1,5 (zápas do rozh.)

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.