Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Florida - Edmonton

21.11.2023 01:07
pic

Florida sa po sérii dobrých výsledkov šplhá v tabuľke smerom nahor a z najhoršieho sa pomaly, ale isto zrejme dostáva aj Edmonton.

Panthers vyhrali šesť z ostatných siedmich zápasov a výrazne si tak vylepšili svoje postavenie. Na poslednom tripe vyhrali dva z troch zápasov, pričom ostatné víťazstvo na ľade Anaheimu malo poradové číslo 1000 v základnej časti NHL. Teraz sa Florida presúva na domáci ľad, kde v tejto sezóne prehrala jediný zo siedmich zápasov a aktuálne tu ťahá sériu piatich výhier v rade. Premiéru v tejto sezóne si proti Ducks odkrútili navrátilci Ekblad s Montourom, ale koleno si poranil Barkov, ktorý do súboja s Oilers nezasiahne.

Edmonton mal katastrofálny vstup do sezóny, keď z prvých dvanástich duelov dokázali Oilers vyhrať iba dva. Vo svojej koži nie je ani McDavid, ktorý nemá aktuálne ani bod na zápas, čo je na jeho pomery neobvyklé. Edmonton zatiaľ dopláca na slabú efektivitu v koncovke a nie príliš pevnú obranu. Hostia sa však pomaly dostávajú z najhoršieho, keď v ostatných štyroch dueloch strelili po štyri góly a stačilo im to na tri výhry po sebe. Naposledy však s Tampou neudržali vedenia 2:0, 3:2 a ani 4:3 a s Lightning napokon prehrali 4:6. Vonku tak ťahali za kratší koniec v piatich z ostatných šiestich duelov a to ich aktuálne čaká trojzápasový trip, na ktorom sa nezúčastnia Janmark, Holloway a ani Stonehouse.

Edmonton zdolal Floridu trikrát v rade, ale aktuálne je forma skôr na strane domácich, aj keď Oilers sa postupne zviechajú a začína sa im dariť strelecky. V tomto súboji to však proti Floride budú mať náročné a ja by som skúsil stávku na počet gólov menej ako 7.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.