Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Flamengo RJ - Racing Club Avellande

09.06.2023 02:00
pic

V 5. kole skupinovej fázy Copy Libertadores potrebuje obhajca Flamengo využiť výhodu vlastného štadiónu a naplno bodovať proti lídrovi skupiny argentínskemu Racing Clubu.

Domác vstúpili do sezóny víťazne doma s Coritibou (20.) 3:0, ale nečakane prehrali nasledujúce tri zápasy. Všetky hrali na súperových trávnikoch a všetko začalo nečakané zakopnutie v prvom vystúpení v Cope Libertadores na pôde ekvádorského Aucasu (1:2). Body stratili vonku aj s Racing Clubom (1:1) aj Nublense (1:1) a s piatimi bodmi nie je ich situácia najlepšia. V posledných zápasoch sa však výrazne zlepšili, v Brazílskom pohári uspeli pred týždňom s Fluminense (9.) 2:0 a postúpili do štvrťfinále. Cez víkend zabrali aj v lige na štadióne Vasco da gama (19.) 4:1 a vyhrať potrebuje aj do tretice. Trénerovi Sampaolimu budú chýbať zranení Marinho, Everton, Perreira aj Matheuzinho.

Hostia pravidelne hrajú skupinovú fázu CL, ale vlani v nej chýbali. Do tohtoročnej vstúpili výborne a v štyroch vystúpeniach stratili iba 2 body za domácu remízu práve s Flamengom (1:1). V posledných dvoch dueloch im už postup do osemfinále prakticky nemôže ujsť a o to väčším sklamaním boli ich výkony v lige. Počas dvoch posledných mesiacov odohrali 8 zápasov a uhrali v nich úbohé 2 body za remízy. Cez víkend konečne prerušili túto katastrofálnu sériu domácim víťazstvom s predposledným Banfieldom (2:0), ale na lepšie ako priebežné 17. miesto to aj tak nestačilo. Mimo zostavu je trio dlhodobo zranených Vecchio, Miranda aj Carbonero.

Vo vzájomných zápasoch sa stretli na jeseň 2020 v osemfinále Copy libertadores a po dvoch zhodných remízach 1:1 bol lepší v penaltovom rozstrele Racing Club. Aj do tretice sa pred mesiacom zrodil rovnaký nerozhodný výsledok, ale ten by sa tentoraz Flamengu určite málil. Stávkujúcim radíme vsadiť na jednotku už po 1. polčase, alebo si môžete vybrať kombináciu v Betbuilderi.

Náš BETBUILDER tip:
 
- Polčas / zápas - Flamengo/Flamengo
 - Góly tímu - Flamengo viac ako 1,5 (zápas)
 - Dá gól - De Arrascaeta dá gól (zápas)

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky